fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

# RWO 2018

0

Za nami cztery kolejne spotkania w ramach RWO. Tym razem przedstawiciele firm Kronen, Agrecol, RAMP i Kwazar wraz z Witoldem Czuksanowem odwiedzili centra ogrodnicze w Kaliszu, Krotoszynie, Kościanie i Grodzisku Wielkopolskim

W dniach od 9-12 maja RWO odbyły się w Centrum Ogrodniczymi Semi z hasłem przewodnim „Kwiaty rosną jak dzieci, w centrum Ogrodniczym Centnas z motywem przewodnim „Ukwiecony  balkon moją wizytówka, w Centrum Ogrodniczym U Wiechcia z tematem przewodnim „Ogród z Pasją”  oraz w Centrum Ogrodniczym Azalia z tematem „Pokochaj to, co najlepsze”

Rodzinne Warsztaty Ogrodnicze to eventy edukacyjne, które odbywają się w centrach ogrodniczych w całej Polsce pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”. Każde spotkanie  ma inny temat przewodni. Celem warsztatów jest promowanie ogrodnictwa, zachęcanie miłośników zieleni, młodych adeptów i początkujących ogrodników do wspólnego sadzenia roślin, nauki i zabawy.

– Za nami kolejne, tym razem wyjątkowo gorące i słoneczne spotkania w ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych. Odwiedzaliśmy centra ogrodnicze w Wielkopolsce, a tym razem naszymi najważniejszymi gośćmi były dzieci. Zaczęliśmy we środę 9. maja mocnym turniejowym akcentem dla pierwszaków z kaliskich szkół w centrum SEMI. Dla nich oprócz tradycyjnych Warsztatów przygotowaliśmy zawody w sadzeniu roślin, odkrywając przy okazji kilka obiecujących talentów. Szczególnie miło zapamiętamy spotkanie w centrum CENTNAS w Krotoszynie. Morał z niego taki, że naukę ogrodnictwa równie dobrze można rozpocząć w wieku lat 3 jak też 13. Kolejny przystanek wyznaczyliśmy 11. maja w Kościanie U WIECHCIA, a pracowity tydzień zakończyliśmy w Grodzisku Wielkopolskim. To były tradycyjne Warsztaty połączone z sadzeniem kwiatów oraz promocją produktów firm KRONEN AGRECOL RAMP I KWAZAR, które organizują trasę RWO 2018. W kolejnym tygodniu spotykamy się w wybranych centrach ogrodniczych w woj. Świętokrzyskim – informuje Witold Czuksanow, prowadzący RWO.

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.