fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

KREATORY GardenTrendów

0

Uroczyste wręczenie statuetek KREATORÓW GardenTrendów odbędzie się pierwszego dnia Wystawy Zieleń To Życie na scenie głównej targów – 31 sierpnia o godz. 13. Tradycyjnie już zwieńczeniem gali KREATORÓW GardenTrendów będzie natomiast koktajl na stoisku wydawnictwa Media Experts, wydawcy magazynu „Garden & Trends”.

 

Aby wziąć udział w konkursie należy do 28 LIPCA 2017 r. przesłać na adres

redakcja@gardentrends.pl zgłoszenie produktu zawierające nazwę producenta, zdjęcie produktu w jakości do druku oraz jego opis.

 

Laureatów wybierze redakcja magazynu „Garden & Trends”, biorąc pod uwagę takie kryteria jak innowacyjność, jakość wykonania, design, unikatowość produktu na rynku oraz kreatywność w przygotowaniu komunikacji marketingowej.

 

Wszystkie produkty zgłoszone do konkursu KREATORÓW GardenTrendów powinny precyzyjnie odpowiadać na oczekiwania nowoczesnego konsumenta oraz kreować jego potrzeby, przyczyniając się do rozwoju całej kategorii produktów ogrodniczych.

 

Wszyscy laureaci konkursu, obok prezentacji produktów na łamach sierpniowego wydania magazynu „Garden & Trends”, otrzymają także pakiet promocyjny uwzględniający kampanię w mediach społecznościowych oraz na łamach miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”. Będą także upoważnieni do wykorzystywania logotypu KREATORÓW GardenTrendów w swoich materiałach promocyjnych.

 

Warunkiem przyznania KREATORA GardenTrendów jest umieszczenie logotypu nagrody na reklamie przedstawiającej wyróżniony produkt w sierpniowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”.

 

Wyjątkowe wydanie ,,Garden&Trends” prezentujące laureatów KREATORÓW GardenTrendów już niedługo na rynku!

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.