fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

Lemar: tradycja i nowoczesność

0

Ubiegłoroczny sezon był dobry, choć na rynku jest duża konkurencja, zwłaszcza cenowa, z którą ciężko walczyć. To jest dla naszej branży lekcja do odrobienia, nie można walczyć obniżając cenę, to nie przynosi nikomu korzyści – mówi Agnieszka Ipnar specjalista ds. sprzedaży i marketingu w firmie Lemar

Tekst: Agnieszka Idziak

Lemar jest firmą specjalizującą się w produkcji oraz sprzedaży wysokiej jakości tuneli foliowych, folii ogrodniczych, rur oraz kształtek drenarskich i kanalizacyjnych wykonanych z PCV. Idealnie dopracowana konstrukcja tuneli foliowych wykonana z białych rur PCV o doskonałych parametrach wytrzymałościowych połączonych ze sobą złączkami jest świetną alternatywą dla droższych szklarni dostępnych na rynku. Szerokie konsultacje wśród użytkowników tuneli pozwoliły na wprowadzenie produktu dopracowanego technologicznie i jakościowo. Jego konstrukcja składa się z rur PVC o średnicy 32 mm oraz z odpowiednich złączek, trójników i spinek do folii. Tak wykonany produkt daje gwarancję, iż będzie odporny na korozję. Ponadto tunel posiada obustronnie łatwo otwierane drzwi, co pozwala na doskonałą cyrkulację powietrza w jego wnętrzu. Stosowana folia jest 4-sezonowa, trójwarstwowa, a przede wszystkim przezroczysta, dzięki czemu uprawiane rośliny mają maksymalny dostęp do światła słonecznego. Lemar produkuje również niskie tunele, doskonałe do wczesnych wysiewów, zaopatrzone w folię z dziurkami dającą idealne właściwości termoregulacyjne. – Ubiegłoroczny sezon był dobry, choć na rynku jest duża konkurencja, zwłaszcza cenowa, z którą ciężko walczyć. To jest dla naszej branży lekcja do odrobienia, nie można walczyć obniżając cenę, to nie przynosi nikomu korzyści. Lemar to polska rodzinna firma z 27-letnią tradycją na rynku. Dla nas ważne jest dostarczanie klientom jak najlepszej jakości produktu, który spełnia oczekiwania klientów. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz znajomość potrzeb klientów pozwalają na dostosowanie oferty do oczekiwań rynku. Nieustannie doskonalimy oferowany przez nas asortyment – mówi Agnieszka Ipnar, specjalista ds. sprzedaży i marketingu w firmie Lemar.
Innowacyjny system do odzyskiwania wody deszczowej

W tym roku firma Lemar promuje innowacyjny system zagospodarowania wody deszczowej. Funkcjonalność, oszczędność oraz prawie nieograniczona możliwość adaptacji to główne cechy tego systemu. Instalacja produktu rozwiąże problem nawadniania działki lub ogródka. Łatwy i tani sposób pozyskiwania wody z deszczu „za darmo” umożliwiają opatentowane, estetyczne, trwałe, bezpieczne w użytkowaniu i łatwe w montażu zbieracze wody deszczowej Lemar. – System odzyskiwania wody deszczowej powstał z myślą o klientach , którzy coraz większą uwagę przywiązują do rozwiązań ekologicznych. W centrach ogrodniczych warto mieć jeden model pokazowy, to na pewno wpłynie na sprzedaż – radzi Agnieszka Ipnar.

Nowe logo
Pod koniec ubiegłego roku firma Lemar postanowiła odświeżyć wizerunek i przeprowadziła rebranding logo. Nowy projekt jest prosty, efektowny i przede wszystkim nawiązuje bezpośrednio do głównego asortymentu, który firma produkuje – tuneli foliowych. – Oferowane przez nas produkty wykonane są zgodnie z najwyższymi standardami i posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty. Klienci mogą być pewni, że tunele foliowe Lemar będą doskonale spełniać swoją rolę, a przy tym będą zawsze bezpieczne i ekologiczne – mówi Agnieszka Ipnar.
Ze szczegółową ofertą firmy Lemar można zapoznać się na stronie: www.tunelefoliowe.pl

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.