Newsletter

Ogrodnicze premiery tylko na targach Gardenia

 Międzynarodowe Targi Gardenia odbędą się w dniach 2-4 marca 2017 roku w Poznaniu. Tuż przed nastaniem kalendarzowej wiosny stolica Wielkopolski będzie miejscem prezentacji nowych trendów ogrodniczych i premier na 2017 rok. Targi odbywają się pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”

 

Tegoroczna XI edycja targów Gardenia z pewnością będzie bardzo udana. Potwierdzają to wystawcy, którzy licznie zgłosili swój udział w tym wydarzeniu, doceniając zarówno stronę organizacyjną imprezy, jak i jego promocję. Jak widać proponowana formuła przynosi wyraźne efekty w biznesie.

 

 

– Targi Gardenia mają jasno sprecyzowaną strategię rozwoju oraz plany na przyszłość, która oparta jest na znajomości branży i opiniach zebranych od naszych partnerów biznesowych. Z roku na rok przekonujemy się o skuteczności tych działań – podkreśla Jakuba Patelka, dyrektor projektu. – Podczas przygotowań do tegorocznej odsłony imprezy staramy się stworzyć najbardziej optymalne warunki do pozyskiwania przez wystawców nowych klientów.

 

Przed nami jeszcze sporo pracy, dlatego zespół skupiony jest na wyznaczonych wcześniej celach – dodaje. Jednym z głównych powodów, dla których odwiedza się targi Gardenia jest możliwość zapoznania się z nowymi trendami i innowacyjnym asortymentem ze wszystkich sektorów ogrodniczych. Wiele z nowości będzie mieć swój debiut właśnie na targach Gardenia.

 

Więcej informacji na www.gradenia.mtp.pl

 

 

W każdym zakątku świata
 Polskie szkółki, na przestrzeni ostatnich lat, rozwijają się bardzo dynamicznie. Rośliny z polskich szkółek można spotkać niemal w każdym zakątku świata – mówi  Wojciech Wróblewski, prezes...
Inspiracja kluczem do sukcesu
Jak w perspektywie ostatnich kilku lat zmieniało się zapotrzebowanie na asortyment do dekoracji wnętrz?
Conica to rodzinna firma z ponad 40-letnią tradycją. W latach 70. Bernadeta i Jan Konikowie założyli szkółkę o powierzchni 1,5 ha, zaczynając od uprawy szczepionych porzeczek, agrestu, porzeczkoagrestu, bukszpanu, aronii i powojników. Obecnie gospodarstwo specjalizuje się w produkcji roślin piennych..
Zaczarowany ogród
Długo zalegający zimą śnieg powoduje, że wiosną na trawnikach pojawiają się puste miejsca. Sposobów na ich załatanie jest wiele, a klient przychodzący do centrum ogrodniczego oczekuje od sprzedawcy...
Storczykowa moc
Od kilku sezonów storczyki są najlepiej sprzedającymi się roślinami. Jednocześnie wzrasta zainteresowanie produktami stworzonymi z myślą o nich. Dlatego firma Kozielski wychodząc naprzeciw oczekiwaniom...
Slow centrum pod Krakowem
Rosnąca na rynku konkurencja i zmieniające się potrzeby klientów powodują, że placówki ogrodnicze przestają być już tylko miejscami, w których robi się zakupy – stają się przestrzenią kojarzoną z...
Zaprenumeruj
bezpłatny newsletter!!!

Polecamy nasz bezpłatny newsletter, przegląd najważniejszych informacji z branży ogrodniczej. Subskrypcja jest bezpłatna! Aby zamówić newsletter, wystarczy wpisać adres e-mail w polu poniżej.

Zamawiając newsletter użytkownik akceptuje Politykę prywatności portalu