fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

Przyszłość jest zielona

0

Już w najbliższą środę w dniach od 3-5 października w Zundert w Holandii stratuje 28 edycja  Targów GrootGroenPlus. „Biznes Ogrodniczy” będzie uczestniczyć w tym wydarzeniu

 

Tematem przewodnim wystawy będzie hasło: Przyszłość jest zielona . Co wyraźnie pokazuje, że zielona branża  odegra ważną rolę w kształtowaniu naszej codziennej rzeczywistości.

Coraz częściej ludzie  osiedlają się na obszarach miejskich, mieszkają w mniejszych mieszkaniach, a branża ogrodnicza nie może pozostać w tyle i powinna nadążać za tymi zmianami.  Dlatego bardziej niż kiedykolwiek potrzebujemy  kreatywnych rozwiązań, aby przygotować zieloną przestrzeń wypoczynku. Przyszłość – bez wątpienia – będzie się różnić od tego, o czym myślimy teraz. Wystarczy pomyśleć o rozwoju komunikacji: telegrafii, telefonii, teleksie, faksie, e-mailu, telefonach komórkowych, czy mediach społecznościowych.

Aż 305 wystawców, goście z 24 krajów świata 15% więcej odwiedzających – takim bilansem zakończyła się  ubiegłoroczna edycja.

GrootGroenPlus daje możliwość wyszukania najciekawszych, unikatowych wręcz propozycji, które stanowić mogą o przewadze konkurencyjnej. Na targach duża waga jest  przywiązywania do estetyki etykiet, donic, opakowań roślin. Wystawcy prezentują możliwości ekspozycji roślin, które wprost można przenieść do centrów ogrodniczych.

 

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.