fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

Storczykowy kącik

0

Storczyki są kategorią roślin, których sprzedaż nie zależy od pogody. Drzemiący w nich biznesowy potencjał jest ogromny. Firma Zielony Dom, aby ułatwić centrom ogrodniczym zarządzanie półką z produktami, szczególnie w okresie wzmożonej sprzedaży, wprowadziła specjalny display „Storczykowy Kącik”

Tekst: Konrad Urbański

Moda na storczyki zaowocowała wprowadzeniem w ofercie marki Zielony Dom stojaka z kompleksową ofertą produktów tylko dla tych kwiatów. Nowy koncept przełoży się na komfort sprzedawców, którzy w szczycie sezonu zaoszczędzą czas, ponieważ klienci z łatwością sami znajdą potrzebny im produkt. Przemyślany, zaplanowany i dobrze zorganizowany – to główne cechy „Storczykowego Kącika”, który pomoże w zbudowaniu udanej strategii sprzedaży grupy produktów.

Sztandarowym produktem w „Storczykowym Kąciku” jest mgiełka, która zapewnia storczykom namiastkę naturalnego środowiska dżungli tropikalnej. Dla wymagających klientów w ofercie znajdują się ściereczki do liści, które łączą dwie zalety: czyszczą liście z kurzu, nadając im soczysty, zielony połysk oraz dolistnie nawożą roślinę wolno działającą formą azotu, korzystnie wpływającego na liście oraz łodygi. Widząc jak dużym zainteresowaniem cieszą się długo działające pałeczki nawozowe, firma zdecydowała się dołączyć do „Storczykowego Kącika” także ten produkt. Pałeczki dostarczają roślinie kluczowych składników odżywczych – fosforu, działającego na korzenie i kwiaty, oraz potasu. Ponadto klienci znajdą naturalny nawóz, oparty na oryginalnym guano peruwiańskim, dostępny także w wersji z wygodną pompką. Dzięki niej nie ma ryzyka przypadkowego rozlania produktu i możnaz precyzyjnie odmierzyć odpowiednią dawkę nawozu. Nowością w ofercie jest płynny mineralny nawóz do storczyków. Duża zawartość fosforu zapewnia przyspieszone kwitnienie oraz intensywnie wybarwione kwiaty. Preparat pozbawiony jest również mocznika, szkodzącego storczykom. Z kolei Srebrna Mgiełka przeciwdziała bakteriom i grzybom. Ofertę dopełnia podłoże z najwyższej jakości kory piniowej z grzybnią mikoryzową, od której w dużej mierze uzależniony jest wzrost storczyków.

Zielony Dom proponuje klientom kompleksowy wybór produktów niezbędnych do właściwej pielęgnacji storczyków, który pomoże efektywnie zarządzać ofertą.

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.