Wiosenne targi Vitrel

 Już 31 maja – 1 czerwca odbędzie się wiosenna edycja największych targów branży decor – Vitrel 2017 w nowej lokalizacji w Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy. „Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym

 

 
W wydarzeniu weźmie udział ponad 140 wystawców z Polski i z zagranicy. Podczas targów spotkają się producenci, dystrybutorzy i importerzy oraz właściciele hurtowni, sklepów detalicznych i centrów ogrodniczych. W tym roku Vitrel odbędzie się w nowym miejscu – Hotelu Warszawianka w Jachrance k. Warszawy. Podczas targów prezentowany będzie zróżnicowany wybór produktów w 4 podstawowych grupach tematycznych: kreacja stołu, wyposażenie kuchni, dekoracje wnętrz, tarasów i ogrodów oraz upominki i pamiątki. – Targi Vitrel są przede wszystkim bardzo efektywne. Jak informują nasi wystawcy, po kolejnych edycjach podpisują kontrakty, które zapewniają im sprzedaż na kilka miesięcy. Handlowcy odwiedzający nasze wydarzenie mają możliwość poznania i porównania ofert wystawców – mówi Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów.
 
Targi Vitrel organizowane są od 2002 r., jako impreza wyłącznie dla profesjonalistów. Event to doskonała okazja do spotkań, rozmów biznesowych i kuluarowych.
 

http://www.vitrel.com.pl/

 

 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.