fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

Wiosna w Ogrodzie

0

Przed nami kolejna, XV już edycja wspaniałej wystawy Wiosna w Ogrodzie, w której weźmie udział aż 300 wystawców. Event odwiedza ok. 27 tys. klientów. To niezwykle efektywny kiermasz ogrodniczy w Polsce. Spotkanie odbywa się pod patronatem medialnym „Biznesu Ogrodniczego”

Wiosna w Ogrodzie odbywać się w dniach 18-20 maja; w piątek 18 maja w godz. od 14 do 18, zaś w sobotę 19 maja i niedzielę 20 maja w godz. od 10 do 18, na terenie Pomorskiego Centrum Hurtowego Rënk w Gdańsku. Na odwiedzających czeka bardzo szeroka, kompleksowa oferta wystawców: producentów roślin rabatowych, drzew ozdobnych, owocowych, krzewów, mebli ogrodowych, środków ochrony roślin itp.

Ponadto w trakcie imprezy odbywają się liczne konkursy zarówno dla wystawców, jak i klientów. Tradycyjnie komisja konkursowa wyłoni laureata spośród wystawców w 5 kategoriach: za najpiękniejsze stoisko wystawy, najpiękniejszy kwiat, najciekawszy produkt do ogrodu, najpiękniejszy krzew i najpiękniejsze drzewko. – Naszą imprezę odwiedza co roku ponad 27 tys. klientów. Taki wynik wskazuje na ciągle rosnący popyt w branży ogrodniczej, określa również, jaką skuteczną odpowiedzią na ten wzrost jest organizowana przez nas wystawa połączona z kiermaszem. Naszymi dodatkowymi atutami są lokalizacja i miejsce imprezy. Infrastruktura oraz centralne położenie Rënku względem aglomeracji trójmiejskiej i autostrady umożliwiają dogodny dojazd i łatwe przyjęcie tak dużej liczby klientów – mówi Hanna Czapiewska, kierownik Działu Marketingu i Nieruchomości Rënk, organizatorka wystawy.

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.