fbpx
Portal Branży Ogrodniczej

Zielone święto coraz bliżej

0

Przez cztery dni  od 22 do 25 stycznia 2019 r. branża szkółkarska spotka się  na targach IPM ESSEN. W nadchodzącej edycji krajem partnerskim została Belgia. Około 1600 wystawców z blisko 50 krajów zaprezentuje swoją ofertę

IMP Essen to największe europejskie spotkanie szkółkarskie. Targi IMP Essen to jedna z największych światowych wystaw ogrodniczych, która na początku sezonu jest dla zielonej branży barometrem nastrojów i koniunktury. Informacje o nowościach, orientacja rynkowa i nawiązywanie kontaktów handlowych powodują, że do Essen przyjeżdżają branżyści ze wszystkich stron świata. Tradycyjnie już polskie firmy szkółkarskie zaprezentują się na wspólnym stoisku narodowym.

Z inicjatywy Związku Szkółkarzy Polskich i Agencji Promocji Zieleni tradycyjnie polskie szkółki zaprezentują się na wspólnym stoisku narodowym w Pawilonie 6, stoisko 6E33)

Łącznie aż 17 krajów zaprezentuje ofertę na stosikach narodowych.
Duża liczba międzynarodowych stoisk partnerskich jeszcze raz podkreśli znaczenie IPM ESSEN jako wiodących targów w międzynarodowym sektorze zielonym. Użytkownicy doceniają ten format, ponieważ na tych wieloaspektowych stoiskach mogą uzyskać informacje o produktach specyficznych dla danego kraju od kilku firm w szybki, kompaktowy i wydajny sposób.

 

Polecamy

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.