31. edycja IMP Essen

Już wkrótce, w dniach od 22 do 25 stycznia br. odbędzie się 31. edycja międzynarodowych targów roślin, inżynierii ogrodniczej, florystyki i promocji sprzedaży – IPM Essen. To największe europejskie spotkanie szkółkarskie, w którym weźmie udział 1,5 tys. wystawców z ponad 44 krajów!

Targi IMP Essen to jedna z największych światowych wystaw ogrodniczych, która na początku sezonu jest dla zielonej branży barometrem nastrojów i koniunktury. Informacje o nowościach, orientacja rynkowa i nawiązywanie kontaktów handlowych powodują, że w Essen trzeba po prostu być!
To prawdziwe święto roślin, na którym spotykają się wystawcy z różnych stron świata. W tej edycji po raz pierwszy wezmą udział przedstawiciele firm z Peru, Korei, Sri Lanki oraz Tajlandii. Aż 26% spośród 1,5 tys. uczestników zaprezentuje produkty poświęcone technice ogrodniczej. Organizatorzy już dziś spodziewają się około 60 tys. gości.

– Targi IPM Essen są doskonałą platformą wymiany informacji i nawiązania nowych kontaktów, to ważny punkt w kalendarzu naszych wyjazdów – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”, który będzie obecny na targach.

Polska będzie silnie reprezentowana przez firmy szkółkarskie. Na targach będą obecni, m.in. przedstawiciele ze Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy, Bracia Dębscy, Gospodarstwa Szkółkarskiego Anna Ciepłucha, Szkółki Pojemnikowej Clematis Sz. Marczyński, W. Piotrowski, Don-Kwiat, Fryszkowscy Szkółka Drzew i Krzewów, Gospodarstwa Ogrodniczego Tadeusz Kusibab, Szkółki Roślin Ozdobnych Krystyna Homa Kosakowska, Szkółki Kurowscy, Szkółki Roślin Ozdobnych Ważyński,  oraz Szkółki Zymon.

Obszerna fotorelacja z wystawy już w lutowym numerze „Biznesu Ogrodniczego”!

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: