Portal Branży Ogrodniczej

„Co w trawie piszczy?”

Już niebawem – 6 marca – w warszawskim Centrum Nauki Kopernik odbędzie się druga edycja konferencji organizowanej przez firmę Drago „Co w trawie piszczy?”. „Biznes Ogrodniczy” objął szkolenie patronatem medialnym
 

Odpowiedzi na pytanie „Co w trawie piszczy” w ubiegłym roku poszukiwało ponad 100 osób. – Akademia Drago to jedna z najlepszych konferencji organizowanych w zielonej branży na terenie Europy Środkowej i Wschodniej – wspomina uczestnik i prelegent ubiegłorocznej edycji „Co w trawie piszczy?”, Christophe Pivel, przedstawiciel firmy Rain Bird.

Nadchodzące wydarzenie Akademii Drago będzie wyjątkową okazją do dyskusji o najbardziej palących problemach, które na początku nowego sezonu dotykają branżę ogrodniczą.
Klienci biorąc udział w konferencji zyskają dostęp do informacji o nowościach rynkowych przed oficjalnym rozpoczęciem sezonu. Tematyka szkolenia skupia się głównie na zagadnieniach dotyczących technologii dla terenów zielonych, nowych produktach i innowacjach. Prezentacje wygłosi 13 ekspertów – z Holandii, Czech i Włoch, których wesprze mocna polska reprezentacja.

Szkolenia organizowane przez Drago spotykają się z szerokim zainteresowaniem ze względu na unikalność i aktualność poruszanej tematyki. – Uczestnicy szkolenia „Co w trawie piszczy?” poznają nowoczesne technologie oraz produkty przeznaczone do nawadniania terenów zielonych, systemy oświetlenia ogrodowego oraz hydroizolacji zbiorników wodnych, zasady projektowania oraz montażu, wymieniają doświadczenia z użytkownikami systemów, a na koniec otrzymują certyfikaty ukończenia szkolenia – mówi Tomasz Więcek, współwłaściciel firmy Drago i organizator spotkania. – Zajmujemy się nie tylko sprzedażą. Duży nacisk kładziemy na inicjatywy związane z kompleksowym doradztwem oraz szkoleniem. Chcemy pomagać w pielęgnowaniu sukcesów naszych klientów. „Co w trawie piszczy?” jest wydarzeniem, które ma temu służyć – dodaje.

Niezliczone rozmowy branżowe między uczestnikami i specjalistami oraz pozostałe atrakcje towarzyszące konferencji to korzyści dodatkowo przemawiające za uczestnictwem w nadchodzącej edycji „Co w trawie piszczy?”. Wszyscy goście otrzymają certyfikaty potwierdzające udział w wydarzeniu oraz prezent-niespodziankę.

Piątek, 6 marca godz. 9:00
Warszawa, Centrum Nauki Kopernik
Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia: www.cowtrawiepiszczy.com

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.