Agro-Hurt targuje po raz trzynasty

Przed nami 13. ale na pewno niezwykle udana  edycja targów zatowarowaniowych organizowanych przez hurtownię Agro-Hurt. Spotkanie, na którym będą obecni przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” odbędzie się  w dniach 21-22 listopada

Targi zatowarowaniowe odbędą się w hotelu STOK w Wiśle. Organizatorzy spodziewają się aż 220 gości. Podczas imprezy klienci hurtowni będą mogli zapoznać się z asortymentem firm, nowościami, promocjami oraz złożyć zamówienia.
Tragi rozpoczną się w sobotę o godzinie 11:30, a zakończą o 18:30. Wieczorem na gości czeka kolacja, niespodzianka i zabawa przy muzyce. W niedzielę spotkanie potrwa od 11-13.

W tym roku właściciele sklepów i centrów ogrodniczych będą mogli porozmawiać z przedstawicielami aż 32 firm, m.in.: Agrecol, Agrimpex, Agropak, Agrosimex, Ampol-Merol, Best-Pest, Bros, COMPO, Domex – Kuśnierek, EkoDarPol, Granum Przedsiębiorstwo Nasienne, Grupa Inco, Hollas, Kard, Kozielski, Kwazar Corporation, W. Legutko, Marolex, Ogrodnictwo Wiśniewski Jacek Junior, Zielona Oaza, Pawłowski, Plantpol Zaborze, Prosperplast, Rapax2, Romanik, Scotts Poland, Torseed, Tropical Tadeusz Ogrodnik, Vaco, Vila, Vilmorin Garden i Westland.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: