Agro Show po raz piętnasty

Ponad 800 wystawców z 20 krajów, 130 tysięcy zwiedzających – dziś dobiega końca największa plenerowa impreza w Europie, Agro Show w Bednarach

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” w miniony piątek odwiedzili tegoroczną XV edycję Wystawy Agro Show, która odbywa się w Bednarach w gminie Pobiedziska k. Poznania. Na Agro Show producenci i handlowcy prezentują najnowszą ofertę maszyn i urządzeń rolniczych. Impreza, organizowana od 1999 r., ma charakter plenerowy i jest największą tego typu w Europie. Obecnie Wystawa ma charakter kompleksowy i jest to miejsce prezentacji najnowszych i najnowocześniejszych maszyn i urządzeń rolniczych.
Na Agro Show swą ofertę zaprezentowali producenci nawozów, środków ochrony roślin i nasion. W imprezie wzięło udział 800 wystawców z 20 krajów. Każdego roku do Bednar przyjeżdża ponad 130 tysięcy zwiedzających, którzy oprócz możliwości zapoznania się z ofertą wystawców mogą wziąć udział w licznych imprezach towarzyszących, m.in. sesjach seminaryjnych, pokazach maszyn czy spotkaniach z przedstawicielami Ministerstwa Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

– W wystawie Agro Show bierzemy udział już od siedmiu lat i na pewno w przyszłym roku też tu przyjedziemy. Mimo że jest to święto maszyn, widać, że także nasiona zdobywają tu coraz silniejszą pozycję. Na Agro Show warto po prostu być – mówi Aurelia Domina, kierownik marketingu w firmie Spójnia.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: