,,Garden&Trends” wręcza KREATORY!

Już niedługo poznamy laureatów dziewiątej edycji KREATORÓW GardenTrendów! Innowacyjne produkty i koncepty marketingowe, które kształtują ogrodnicze trendy zostaną zaprezentowane w sierpniowym wydaniu magazynu, a laureaci odbiorą statuetki na Wystawie Zieleń To Życie  

Redakcja nowoczesnego poradnika ogrodniczego ,,Garden&Trends” od lat wybiera spośród wielu produktów oferowanych na rynku te, które zwiększają świadomość konsumentów oraz są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. W tym roku już po raz dziewiąty nagrodzimy laureatów, a uroczysta gala wręczenia KREATORÓW GardenTrendów odbędzie się na Wystawie Zieleń To Życie.

Przed nami jeszcze dwa wydania magazynu Garden & Trends w tym sezonie. Wszystkie produkty – zdobywcy KREATORÓW GardenTrendów – zostaną zaprezentowane w wydaniu sierpień/wrzesień, dostępnym w sprzedaży w drugiej dekadzie sierpnia. Podpowiemy w nim jak przygotować ogród na jesień oraz przedstawimy najlepsze nawozy jesienne, pomożemy zaplanować jesienne nasadzenia cebulek kwiatowych oraz wspólnie będziemy podziwiać dzielżan jesienny – urodziwą bylinę na pożegnanie lata. W sierpniowym wydaniu ,,Garden&Trends” przedstawimy także najpiękniejsze paprocie do domu i ogrodu, pokażemy co w kuchni można wyczarować z buraka oraz podpowiemy, jak z ogrodu przepędzić gryzonie.

Wyjątkowe wydanie ,,Garden&Trends” z KREATORAMI GardenTrendów już niedługo na rynku!

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: