Aleja-Architektów.pl – gdy szukasz projektanta

Aleja-Architektów to nowy portal internetowy stworzony z myślą o wszystkich tych, którzy szukają specjalistów w dziedzinie architektury, aranżacji i projektowania wnętrz oraz ogrodów. To unikalne miejsce spotkań architektów z potencjalnymi klientami, dające wiele możliwości jednym jak i drugim.
Innowacyjność portalu Aleja-Architektów polega na zastosowaniu kilku narzędzi, które w prosty sposób pozwalają na zapoznanie się z ofertami zgromadzonych w bazie architektów, dekoratorów wnętrz i architektów ogrodów. Jednym z nich jest Generator Zapytań, który umożliwia konstruowanie bardzo szczegółowych zapytań, na które odpowiadają tylko ci architekci, którzy spełniają określone wymagania.
Za pomocą jednego formularza otrzymujemy dostęp do konkretnych ofert, nie tracąc czasu na dokonywanie selekcji. Zapytanie trafia do wielu projektantów w jednym momencie. Uzyskane w ten sposób odpowiedzi specjalistów można bardzo szybko porównać. Dodatkowym, udogodnieniem jest przejrzysta wyszukiwarka, która pozwala na wybranie pracowni, która spełnia określone wymagania lub znajduje się w dogodnej dla nas lokalizacji.
Aleja-Architektów to portal, który wychodzi nie tylko naprzeciw wymaganiom klientów usług architektonicznych, ale również ku samych projektantom. Wszyscy specjaliści zgromadzenie w bazie portalu mogą bezpłatnie zaprezentować swoje dotychczasowe dokonaniami, umieszczając na portalu swoje pełne portfolio. Miejsce na prezentację nie jest niczym ograniczone,  dzięki czemu wszyscy zainteresowani mogą zaoszczędzić na reklamie i w prosty sposób zwiększyć liczbę swoich klientów.
Wiecej na: www.aleja-architektow.pl

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze