Berlin z John Deere

Koniec sierpnia upłynął pod znakiem premier najnowszych produktów John Deere, które w dniach 21-22 sierpnia zaprezentowano w Berlinie dziennikarzom z kilkunastu krajów Europy. „Biznes Ogrodniczy” reprezentowała Renata Aleksandrzak, dyrektor ds. sprzedaży reklam

Podczas dwóch dni pokazów i testów uczestnicy spotkania mogli przekonać się czym amerykański producent zaskoczy klientów w nadchodzącym sezonie. Wydarzenie było tym bardziej ciekawe, że niektóre z zaprezentowanych produktów zostaną wprowadzone do sieci dealerskiej John Deere dopiero na wiosnę przyszłego roku.

 

W segmencie pielęgnacji zieleni najciekawszą propozycją była na pewno nowa kosiarka samojezdna zaprojektowana specjalnie na europejski rynek. Traktorek ogrodowy X950R to największa spośród kosiarek tego typu w ofercie John Deere. Uwagę warto zwrócić również m.in. na kosiarkę o zerowym promieniu skrętu Z235 przeznaczoną do małych ogrodów, nowe odśnieżarki dwustopniowe stanowiące uzupełnienie kosiarek serii X300 i X500 oraz kosiarkę pchaną PRO 47R przeznaczoną dla profesjonalistów. Uwadze uczestników imprezy nie uszedł również wprowadzany właśnie do Europy pojazd użytkowy Gator 825i, który osiąga prędkość nawet 70 km/h oraz jego wolniejszy, ale mocniejszy czteromiejscowy kuzyn Gator XUV 855D S4.

Wszystkie produkty zaprezentowane w Berlinie będą gościć w przyszłości na łamach „Biznesu Ogrodniczego”.

REKLAMA
Kronen reklama