Biznes na solidnych podstawach

W hurtowni Green&Joy cash and carry w Gdańsku i w Toruniu w dniach 18-19 czerwca odbędą się Dni Otwarte. Na klientów czeka 10-procentowy rabat na zakupy

Dni Otwarte to znakomita okazja do poznania opinii stałych klientów na temat oferowanych produktów. Tradycją stały się już specjalne warunki sprzedaży, przygotowane przez hurtownię. – Przewidzieliśmy dodatkowy, 10-procentowy rabat na zakupy. Organizując Dni Otwarte, zależy nam przede wszystkim na promocji naszego asortymentu i zaprezentowaniu jego atutów odbiorcom – informuje Tomasz Południak, dyrektor zarządzający Green&Joy cash and carry Gdańsk.

– Formuła drzwi otwartych i ich luźny charakter ułatwia nawiązanie kontaktów, które często owocują relacjami handlowymi. Relacje biznesowe, oparte na nawiązanych wcześniej kontaktach towarzyskich są często silniejsze i bardziej korzystne dla obu stron. To po prostu biznes na solidnych podstawach. Poza tym Drzwi Otwarte to także gwarancja, że spotkanie odbędzie się w komfortowych warunkach, a to sprzyja wymianie doświadczeń i podsumowaniom sezonu – dodaje Tomasz Południak.
 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: