„Biznes Ogrodniczy” jedzie do Włoch

„Biznes Ogrodniczy” otrzymał zaproszenie do Pistoi we Włoszech na trzecią edycję konferencji – Vestire il Paesaggio 2013 poświęconą architekturze krajobrazu, która odbędzie się w dn. 26-28 czerwca br.

 

We Włoszech spotkają się producenci, architekci krajobrazu, międzynarodowi designerzy i eksperci, aby porozmawiać na temat rozwoju i trendów w kształtowaniu terenów zielonych. Konferencja zostanie poświęcona tematom związanym z podnoszeniem jakości życia w miastach oraz zwracaniu uwagi na tworzenie przyjaznych miejskich przestrzeni.

 

– „Biznes Ogrodniczy” bierze udział we wszystkich ważnych wydarzeniach, które wpływają na rozwój branży. Na bieżąco dostarczamy czytelnikom informacje nie tylko z rodzimego rynku, ale i zagranicznego. Praca  w terenie, nowe pomysły, relacje z ważnych wydarzeń powodują, że miesięcznik jest najbardziej poczytnym branżowym czasopismem.  Cieszy nas fakt, że będziemy uczestniczyć w tak ciekawej konferencji – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: