Biznes po śląsku

Już po raz 36. w Mikołowie na Śląsku zorganizowano targi rolno-ogrodnicze Dni Otwartych Drzwi. Wśród wystawców znalazły się m.in. hurtownia Eko-Flora System, a także firmy Kwazar, EkoDarPol, Synthos Agro i Tropical. „Biznes Ogrodniczy” reprezentowała dyrektor ds. sprzedaży reklam, Renata Aleksandrzak

Bogaty program imprezy, która odbyła się w dniach 27-28 czerwca, obejmował m.in. wystawę sprzętu zmechanizowanego, kiermasz roślin ozdobnych i produktów pszczelich. Odwiedzający mogli też zapoznać się z produktami oferowanymi przez przedstawicieli firm z branży ogrodniczej. Wymianie opinii i dokonywaniu transakcji sprzyjała sceneria, w której przeważały barwne elementy śląskiego folkloru.

– Tegoroczna edycja udowodniła status tej imprezy jako jednego z najważniejszych tego typu wydarzeń na Śląsku. Wysokiej frekwencji sprzyjało przede wszystkim połączenie tradycyjnych targów ogrodniczych z prezentacjami śląskich wyrobów. Nasze stoisko cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem, sprzedaliśmy sporo produktów i nawiązaliśmy nowe kontakty. Wśród odwiedzających pojawiły się nawet osoby z Czech – mówi Dariusz Moćko, właściciel hurtowni Eko-Flora System.
 

W wydarzeniu uczestniczyła Renata Aleksandrzak, dyrektor działu sprzedaży reklam w miesięczniku „Biznes Ogrodniczy”. – Połączenie wystawy ogrodniczej z prezentacją regionalnego folkloru to znakomity pomysł. Zapewnia wyższą frekwencję, a wystawcom daje szanse na poszerzenie grona klientów – podsumowuje.

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze