Buduj z Deforche

Firma Deforche nie zwalnia tempa – właśnie zrealizowała projekt pięciu inwestycji dla sieci sklepów ogrodniczych Grupy AVEVE w Belgii

 

Tekst: Agnieszka Idziak

 

Dlaczego klienci jedne sklepy odwiedzają chętniej, podczas gdy inne omijają szerokim łukiem? Czy tylko ich oferta ma znaczenie? Otóż w dobie dużej konkurencji zapewnienie odpowiednich produktów już nie wystarcza. Klienci chcą robić zakupy w miejscu, w którym dobrze się czują. Architektura i wystrój sklepu mają niebagatelne znaczenie w sprzedaży, dlatego tak ważne jest, aby zapewnić nabywcom komfortowe warunki. Budując lub rozbudowując już istniejące centrum ogrodnicze warto skorzystać z pomocy specjalistów. Deforche zapewnia kompleksową obsługę projektu, budowy i organizacji centrum ogrodniczego „pod klucz”. Firma oferuje konstrukcje szklarniowe, łącznie z instalacjami wewnętrznymi – wentylacją, ogrzewaniem, oświetleniem oraz dostarczaniem systemów sterowania.

– To właśnie kompleksowa obsługa umożliwiła nam dynamiczny rozwój. Strategia Deforche opiera się na poszerzaniu oferty innowacyjnych rozwiązań konstrukcyjnych „pod klucz” – komentuje Henryk Kryszewski, reprezentant Deforche w Polsce.

Deforche Construct w grupie Aveve zrealizowało już 5 inwestycji. W przypadku Aveve Koekelare istniejący sklep rozbudowano o 1 tys. m², wykorzystując do tego konstrukcję składającą się z dwóch naw o szer. 9,60 m i długości 50 m, którą dobudowano do istniejących budynków. – Dostosowujemy konstrukcję do oczekiwań klienta, warunków zabudowy, lokalizacji i potencjału finansowego odbiorców. Po ostatecznej akceptacji projektu obiekt produkowany jest w Belgii i transportowany na miejsce budowy. Cały proces jego powstawania odbywa się w firmie Deforche, co ułatwia komunikację oraz przepływ informacji, wpływając korzystnie na końcowy efekt – mówi Henryk Kryszewski.

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: