Cedrus – targowa reaktywacja

Ponad 30 firm obecnych na targach, deszcz nagród dla sklepów i centrów ogrodniczych oraz niespotykana frekwencja – tak w skrócie można podsumować szóste targi w Hurtowni Cedrus, które odbyły się 8 stycznia w Hotelu Sułkowski w Boszkowie. Po 2 latach przerwy zapotrzebowanie na tego typu imprezę było wśród partnerów handlowych hurtowni bardzo duże

Na szóstej edycji targów w Hurtowni Cedrus z Sulechowa swoją ofertę zaprezentowali przedstawiciele 34 firm. Dominowali producenci nawozów, ale nie zabrakło też firm nasiennych, narzędziowych, a także producentów asortymentu zoologicznego i BHP. Jak podkreślali uczestnicy targów, czas składania zamówień w branży ogrodniczej nadchodzi co roku coraz szybciej, dlatego też część właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych złożyła zamówienia wcześniej. Targi były jednak doskonałą okazją do uzupełnienia oferty, zapoznania się z nowościami i nawiązania współpracy z nowymi dostawcami. Po 2 latach przerwy zapotrzebowanie na tego typu wydarzenie było wśród gości targów bardzo duże.

 

– Targi w Cedrusie oceniamy bardzo pozytywnie, klienci złożyli w czasie trwania imprezy sporo zamówień. Jeszcze przed targami wykonaliśmy dużą pracę w terenie, odwiedzając lokalne sklepy i centra ogrodnicze. Rozpoznawalność naszych produktów była duża, problem stanowiła jedynie dostępność. Mam nadzieję, że dalsza współpraca z Hurtownią Cedrus pozwoli nam rozbudować dystrybucję – mówi Jacek Maczuga, specjalista ds. handlowych w firmie EkoDarPol, która debiutowała na targach. 

Zwieńczeniem oficjalnej części imprezy było wręczenie nagród rozlosowanych wśród klientów, którzy w czasie jej trwania złożyli największe zamówienia. Nagrody, ufundowane zarówno przez hurtownię, jak i producentów, otrzymały także firmy, które w minionym roku wypracowały największy obrót. – Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu targów, które zaowocowały wieloma konkretnymi rozmowami i licznymi zamówieniami. Dbamy o stały kontakt z naszymi klientami, a takie spotkania są doskonałą okazją do zacieśniania relacji – mówi Małgorzata Suchorska, prezes Hurtowni Cedrus. 

Swoją ofertę na targach zaprezentowały 34 wiodące w branży firmy: Agrecol, Agrimpex, Agronas, Ampol-Merol, Bayer, Best-Pest, Bros, Cellfast, COMPO, EkoDarPol, Firma Pawłowski, Fiskars, Floraland, Focus Garden, Fosfan, Glotox, Hollas, Grupa INCO, Kard, Kozielski, Kronen, Kwazar, Laboratorium Organiczne LAB, Lamela, Lemigo, Polan, Ramp, Scotts, Tin Tours, Tropical, Vaco, Vefi, Vilmorin Garden, W. Legutko. Wielu wystawców, jeszcze przed zakończeniem imprezy, zadeklarowało swoją obecność na kolejnej edycji targów w Cedrusie.
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: