Portal Branży Ogrodniczej

Cedrus po raz szósty

Szósta edycja targów w Hurtowni Cedrus z Sulechowa już w najbliższy czwartek, 8 stycznia. W Hotelu Sułkowski w Boszkowie swoją ofertę zaprezentują przedstawiciele 34 firm

Styczeń, jak zgodnie podkreślają wszyscy operatorzy działający w branży ogrodniczej, to dla producentów i hurtowni czas intensywnej pracy. Kolejną imprezę branżową już w najbliższy czwartek 8 stycznia zorganizuje Hurtownia Cedrus. W Hotelu Sułkowski w Boszkowie organizatorzy spodziewają się ok. 150 gości – klientów hurtowni, a swoją ofertę zaprezentują 34 wiodące w branży firmy: Agrecol, Agrimpex, Agronas, Ampol-Merol, Bayer, Best-Pest, Bros, Cellfast, COMPO, EkoDarPol, Firma Pawłowski, Fiskars, Floraland, Focus Garden, Fosfan, Glotox, Hollas, Grupa INCO, Kard, Kozielski, Kronen, Kwazar, Laboratorium Organiczne LAB, Lamela, Lemigo, KHNO Polan, Ramp, Scotts, Tin Tours, Tropical, Vaco, Vefi, Vilmorin Garden, W. Legutko. 

Targi zaplanowano w godzinach od 8 do 17. W czasie ich trwania zostaną wręczone nagrody dla najlepszych klientów hurtowni oraz firm, które złożą na targach największe zamówienia. – To już szóste targi organizowane przez naszą hurtownię. Jak do tej pory frekwencja była bardzo duża. Targi to doskonała okazja do bezpośredniego poznania klientów i ich oczekiwań, przybliżenia oferty współpracujących z nami producentów oraz podtrzymania relacji biznesowych – mówi Tatiana Jarosz, specjalista ds. sprzedaży w Hurtowni Cedrus. – Stwarzają także możliwość obejrzenia oferty producentów w komfortowych warunkach i bez pośpiechu oraz poznania nowych dostawców, którzy zaprezentują się na imprezie – dodaje.

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.