Cellfast „KREATOREM Garden Trendów”

Rafał Słabik, dyrektor ds. marketingu i sprzedaży w firmie Cellfast odebrał z rąk Jarosława Olewicza, dyrektora ds. strategii i rozwoju miesięcznika „Biznes Ogrodniczy” wyróżnienie „KREATOR Garden Trendów”. Firmy i produkty nagrodzone tym  prestiżowym tytułem w 2014 roku poznamy już w lutym. Wtedy właśnie ukaże się najnowsze wydanie magazynu „Garden&Trends”

 

 „KREATOR Garden Trendów” jest znakiem jakości przyznawanym unikatowym produktom kształtującym ogrodnicze trendy oraz producentom i dystrybutorom wpływającym na rozwój zielonego biznesu. 

 
Firma Cellfast została wyróżniona tym tytułem za wózek Discover, łączący w sobie ergonomię, wytrzymałość i niebanalny design. Regulowana rączka, składana korbka, wzmacniane koła oraz uchwyty do przechowywania szybkozłączy i zraszaczy – to tylko niektóre zalety tego produktu.   
 
„KREATOR Garden Trendów” to jedyne na rynku wyróżnienie dla firm i produktów zmieniających rynek i kreujących potrzeby konsumentów.
 
Kolejna edycja „KREATORÓW Garden Trendów” już wkrótce!
 
Laureaci zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden&Trends”, który w zwiększonym nakładzie będzie dystrybuowany na targach Gardenia w Poznaniu. 
 
Zgłoszenia do „KREATORÓW Garden Trendów” edycja 2014, można wysyłać na adres: michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl. 
REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze