Ćwierć wieku z Lasland

W miniony weekend firma Lasland, właściciel marki Kronen, świętowała jubileusz 25 –lecia

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” w sobotę 6 września wzięli udział w uroczystej kolacji z okazji 25 – lecia firmy Lasland, która odbyła się w restauracji Concept 13  w Warszawie.  W niedzielę zaproszeni goście, pracownicy firmy, partnerzy biznesowi wzięli udział we wspólnym zwiedzaniu Warszawy. Mały spacer z przewodnikiem odbył się Traktem Królewskim, przez Uniwersytet Warszawski do ogrodów na dachu Biblioteki uniwersytetu, gdzie na uczestników spotkania czekał lunch.
 

Każdy jubileusz jest niezwykłym świętem i wydarzeniem. Jest również okazją do dokonania oceny dotychczasowych osiągnięć oraz wyznaczania nowych celów i zadań. Wojciech Lis, prezes firmy podziękował pracownikom za wspólne stworzenie znanej i cenionej marki podłoży Kronen. – W czasie 25 lat działalności przeobraziliśmy się  w mocne, stabilne i ambitne przedsiębiorstwo, które wciąż stawia sobie nowe cele i któremu cały czas mało dotychczasowych osiągnięć –  powiedział Wojciech Lis, podczas otwarcia spotkania.


Od 25 lat Lasland stale poszerza portfolio. W 2012 roku wzbogacono asortyment o nową kategorię produktów – w ofercie firmy pojawiły się nawozy. W ostatnim sezonie zaproponowano podłoża o niskiej wadze z nawozem na 6 miesięcy, ukorzeniaczem i perlitem.

 Firma Lasland z marką Kronen rozpoczęła produkcję wysoko specjalistycznych podłoży roślinnych  pod koniec lat 80-tych ubiegłego wieku.  Nowoczesny park maszynowy, własne zasoby torfu w Grądach, dobór najwyższej jakości komponentów i optymalna oferta handlowa to czynniki, dzięki którym firma osiągnęła sukces.

– Pracujemy z firmą Lasland od początku i bardzo nas cieszy jej ogromny sukces. Dynamiczny rozwój przedsiębiorstwa, sprawił, że obecnie zajmuje ono czołową pozycję na naszym  rynku, za co należą się słowa szczególnego uznania właścicielom, ale i całej załodze świetnych fachowców bez których niewątpliwie nie byłby to możliwe.  Liczne nagrody i uzyskane certyfikaty na przestrzeni lat dowodzą wysokiego poziomu osiągnięć technologicznych oraz innowacyjności wprowadzanych rozwiązań. Z okazji jubileuszu życzymy firmie Lasland  kolejnych sukcesów i wielu  pomysłów na biznes – mówi Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzająca miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”, która świętowała wspólnie z Lasland jej jubileusz.

Już w październiku relacja z tego wydarzenia oraz ekskluzywny wywiad z Marzeną Kułakowską, właścicielką firmy.

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: