Czas upływa – czekamy na zgłoszenia do Kreatorów Garden Trendów!

 Już tylko dwa tygodnie pozostały do wydania najnowszego numeru „Garden & Trends”.  Premiera magazynu poświęconego ogrodniczym trendom, innowacyjnym produktom oraz wyjątkowym aranżacjom zielonych przestrzeni odbędzie się w lutym. „Garden & Trends” po raz ósmy wyłoni laureatów prestiżowych KREATORÓW Garden Trendów 2017. Pozostały już tylko cztery dni by wysłać zgłoszenie

 

Tylko w „Garden & Trends” prezentacja produktów, pomysłów i idei, które kreują nową jakość w urządzaniu ogrodów, tarasów, balkonów oraz zieleni w architekturze wnętrz i przestrzeni publicznej. 

Magazyn „Garden & Trends” po raz ósmy wyłoni laureatów KREATORÓW Garden Trendów 2017. To znak jakości nadawany produktom i konceptom marketingowym, które kształtują ogrodnicze trendy, zwiększają świadomość konsumentów oraz przyczyniają się do rozwoju branży ogrodniczej. 

Wyróżnione produkty oraz firmy zostaną zaprezentowane w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”. Uroczyste wręczenie KREATORÓW Garden Trendów będzie miało miejsce na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2017 w Poznaniu. 

 

Kto zostanie nagrodzony KREATOREM Garden Trendów 2017? 
Magazyn „Garden & Trends” wyróżni wiodące na rynku produkty – o innowacyjnej formule, efektownym designie, w opakowaniach w nowej formie, tworzące nowe segmenty w branży ogrodniczej.

To już ostatnie chwile by zgłosić swój udział w konkursie – czekamy do czwartku 19 stycznia. Zgłoszenie powinno zawierać zdjęcie produktu oraz opis długości do 300 znaków ze spacjami.  Zgłoszenia należy wysyłać na adres:

natalia.dur@gardentrends.pl

 
Magazyn Garden & Trends w nakładzie 70 tys. egzemplarzy już w lutym trafi  do sprzedaży egzemplarzowej w punktach dystrybucji prasy. Dystrybucja obejmie również wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego”,  centra ogrodnicze oraz gości targów Gardenia. 


REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: