CZY WIESZ ,,CO W TRAWIE PISZCZY”?

Już 12 lutego w Centrum Nauki Kopernik w Warszawie odbędzie się III edycja konferencji „Co w trawie piszczy?”, która skierowana jest do firm i specjalistów reprezentujących zieloną branżę w Europie Środkowo-Wschodniej. „Biznes Ogrodniczy” jest patronem medialnym wydarzenia

W dniu 12 lutego odbędzie się III edycja konferencji ,,Co w trawie piszczy?”. Wydarzenie skierowane jest do firm i specjalistów z branży ogrodniczej. Poprzez uczestnictwo w wykładach prowadzonych przez prelegentów z całej Europy, goście uaktualnią posiadaną wiedzę branżową i będą mogli dobrze przygotować się do nowego sezonu. Obecność na konferencji to także doskonała okazja do odkrycia trendów marketingowo-sprzedażowych oraz przetestowania nowych produktów, które zostaną wprowadzone na rynek w 2016 r.

 

– Zależy nam, aby dzielić się posiadaną przez nas wiedzą i inspirować naszych partnerów biznesowych. Udział w konferencji to także okazja do wymiany doświadczeń i kontaktów – przekonuje Tomasz Więcek z firmy Drago, współorganizator „Co w trawie piszczy?”.

 

Bilety i szczegółowy program spotkania dostępne są na stronie: www.cowtrawiepiszczy.com.
 

REKLAMA
Kronen reklama