Portal Branży Ogrodniczej

Dodatek specjalny „Woda w ogrodzie”

Konsumenci wykazują coraz większą świadomość w dziedzinie pielęgnacji roślin i ich nawadniania, dlatego poszukują produktów najwyższej jakości, zapewniających przede wszystkim wygodne użytkowanie. Dlatego popyt na rynku sprzętu do nawadniania wzrasta w tempie niezwykle dynamicznym.
Dodatkowo dążenie konsumentów do minimalizowania wysiłków związanych z utrzymaniem ogrodu sprawia, że w tym segmencie handlu występuje coraz większe zapotrzebowanie na innowacyjne rozwiązania. Dzięki temu rośnie zapotrzebowanie na automatyczne systemy nawadniania, które sprzedają się coraz lepiej. Niebagatelną rolę w ich promowaniu odgrywają architekci krajobrazu, którzy już na etapie projektowania ogrodu oferują zastosowanie tych nowoczesnych technologii. Ponadto dzięki projektantom terenów zieleni zauważalnie wzrasta popyt także na asortyment POND i ozdobne instalacje wodne.

W związku z tym niezwykle dynamicznym rozwojem rynku związanego z wodą w ogrodzie, już w lipcu do rąk wszystkich profesjonalistów związanych z branżą trafi jedyny jak dotąd na rynku, ekskluzywny dodatek specjalny „Woda w ogrodzie”, a w nim wszystko o:

– sprzęcie i narzędziach do nawadniania (automatyczne systemy nawadniania, programatory, systemy nawadniania kropelkowego, cybanty, zraszacze, węże ogrodowe, złączki, pistolety zraszające i konewki)
– asortymencie POND (formy, maty i inne elementy do budowy oczek wodnych, pompy, filtry, napowietrzacze, odkurzacze i skimmery, rośliny do oczek wodnych i lampy UV) 
– elementach ozdobnych i oświetleniu stawów ogrodowych, wodospadów i innych tego rodzaju instalacji (pompy, fontanny, itd.)

Dodatek specjalny „Woda w ogrodzie” to:

– W pełni profesjonalne kompendium wiedzy na temat skutecznej sprzedaży asortymentu do nawadniania i POND
– Rzetelna analiza rozwoju rynku sprzętu do nawadniania
– Kompendium wiedzy na temat marketingu i ekspozycji tego asortymentu

Dodatek w nakładzie 7000 egzemplarzy dzięki skutecznej i celowanej dystrybucji adresowej prowadzonej przez Pocztę Polską trafi do:
– projektantów zieleni
– centrów ogrodniczych
– sklepów ogrodniczych
– hurtowni
– producentów

Wykorzystaj swoją szansę!

Ze swoją reklamą dotrzesz do wszystkich
profesjonalistów z branży.

Skontaktuj się z nami i zaprezentuj swoją ofertę:

marcin.fajerski@biznes-ogrodniczy.pl
tel. 61 820 41 75
renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl
tel. 61 820 41 75
ilona.rosiak@biznes-ogrodniczy.pl
tel. 61 820 41 75

 

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.