Dwudziestolecie Legutko

Przedsiębiorstwo Hodowlano – Nasienne W. Legutko w dniu 30.08 świętowało 20.lecie istnienia oraz w dniach 31.08.-01.09. Dni Otwarte.

– Dwadzieścia lat działalności w sektorze nasiennym to dla nas czas intensywnego rozwoju. W tym okresie  mała firma rodzinna zmieniła się w przedsiębiorstwo, którego produkty rozpoznawane są nie tylko w Polsce, ale i poza granicami kraju  – powiedział Wiesław Legutko, właściciel, który podczas jubileuszu przybliżył zaproszonym gościom historię działalności firmy. 

   

–  Uczestnictwo w Dniach Otwartych było niepowtarzalną okazją do zapoznania się z bogatym asortymentem i osiągnięciami firmy Legutko. Tego typu spotkania są bardzo ważne dla rozwoju branży ogrodniczej – podkreśla Jarosław Olewicz,  dyrektor ds. strategii i rozwoju miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”.

Obchody jubileuszu były wydarzeniem o międzynarodowym znaczeniu biznesowym. Oprócz kontrahentów z Polski, przyjechali także partnerzy handlowi, m.in. z Francji, Holandii, Szwecji, Włoch i Ukrainy oraz Chin.  Firma przygotowała   wiele atrakcji, m.in. spotkania w Strefie Biznes, wykłady i prelekcje tematyczne oraz Mini Targi i Kiermasz. Jarosław Olewicz, przedstawił zgormadzonym gościom prezentację dotyczącą perspektyw rozwoju branży ogrodniczej w Polsce, prof. dr hab. Roman Hołubowicz  wystąpił z prelekcją poświęconą atutom  i zagrożeniom polskiego nasiennictwa ogrodniczego.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: