Dyniowe szaleństwo

Wspólne gotowanie potraw z dyni, warsztaty plastyczne, pokaz i rywalizacja samochodów terenowych i motorów crossowych, pokaz boksu i tańca hip-hop, wystawa i degustacja żywności ekologicznej – przed nami niezwykłe Święto Dyni w Centrum Ogrodniczym WERIMAX, które odbędzie się 14 września

 W tym roku odbędzie się już siódma edycja tej niezwykłej  imprezy.   – Święto Dyni na stałe wpisaliśmy do naszego kalendarza. Niepowtarzalna atmosfera oraz zróżnicowany program wydarzenia sprawiają, że każdego roku przyjeżdżają do nas nie tylko goście z Szamotuł, ale i z okolicznych miejscowości – mówią Piotr i Grażyna Wernerowie, właściciele Centrum Ogrodniczego Werimax.
Podczas imprezy królować będzie oczywiście dynia. Przez cały dzień będzie się odbywać  wspólne gotowanie dyniowych potraw. Jednym z najważniejszych elementów eventu będą konkursy na największą dynię oraz na najciekawszą kompozycję z dyni. 
Organizatorzy zadbali o liczne atrakcje. Odbędzie  się pokaz tańca hip-hop oraz boksu. Podobnie jak w ubiegłym roku, uczestnicy zobaczą w akcji motocykle crosowe i samochody terenowe. Młodsi uczestnicy wezmą udział w zajęciach plastycznych. Duże zainteresowanie z pewnością wzbudzi pokaz zwierząt domowych. Prezentacja dorobku twórców ludowych, wystawa i degustacja żywności ekologicznej, przeloty helikopterem, przejażdżki na kucach, a nawet czołgiem sprawią, że przez cały dzień w Centrum Ogrodniczym Werimax  będzie można aktywnie spędzić czas.

Podczas Święta Dyni miłośnicy roślin będą mogli także porozmawiać z przedstawicielami firm: Agrecol, Agrimpex, COMPO, Bros, Marolex, Grupa INCO, które będą miały tu swoje stoiska.

– Święto Dyni w Centrum Ogrodniczym Werimax to  event, na który warto pojechać. Liczne atrakcje, zróżnicowany program spowodują, że każdy znajdzie tu coś dla siebie – podsumowuje Agnieszka Idziak, redaktor prowadzący „Biznes Ogrodniczy”, która weźmie udział w tym wydarzeniu.
 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze