Expo Mazury zaprasza

Targi Twój Dom, Twój Ogród w Expo Mazury odbędą się 9-10 kwietnia. Podczas dwóch intensywnych dni zwiedzający będą mogli spotkać się z architektami, projektantami wnętrz i ogrodów, dystrybutorami materiałów budowlanych oraz przedstawicielami firm świadczących usługi budowlane. ,,Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym

Zwiedzający będą mogli zapoznać się z nowymi trendami dotyczącymi projektowania domów i ogrodów, a także nabyć lub zamówić wszystkie niezbędne materiały i produkty potrzebne do wykonania projektu.
– Zakres tematyczny targów obejmuje wszystkie etapy przygotowania i realizacji inwestycji budynków mieszkalnych, począwszy od etapu projektowania, poprzez wybór materiałów i technologii, następnie etap budowy, a skończywszy na wyposażeniu pomieszczeń. Targi Twój Dom, Twój Ogród dają możliwość przedstawienia w jednym miejscu i czasie pełnej oferty produktowej i usługowej przed szeroką publicznością. To doskonała okazja do bezpośredniego spotkania z klientami oraz nawiązania nowych kontaktów – mówi Krzysztof Kapinos, specjalista ds. marketingu w Expo Mazury. – Twój Dom, Twój Ogród to nie tylko prezentacja produktów i usług wystawiających się firm, ale również bogaty program wydarzeń towarzyszących, m.in.: pokazy, warsztaty, konkursy dla odwiedzających targi. Urządzamy pokaz olbrzymich figur stworzonych z recyklingu oraz prelekcje z zakresu budownictwa i architektury ogrodowej. Obecnie mamy 50 wystawców, natomiast liczba ta ciągle wzrasta – dodaje.

REKLAMA
Kronen reklama