Festiwal Kwiatów w Lubinie

W dniach 1-3 maja odbędzie się III Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” i nowoczesnego poradnika ogrodniczego Garden&Trends
 
Ponad 60 wystawców, pokazy i warsztaty florystyczne, prelekcje Witolda Czuksanowa, strefa dla dzieci, zajęcia artystyczne to tylko część programu Festiwalu Kwiatów i Roślin, który odbędzie się na lubińskich błoniach na powierzchni 2,5 ha. Podczas imprezy odbędzie się event Polska w Kwiatach prowadzony przez Witolda Czuksanowa. W wydarzeniu wezmą udział m.in. firmy Lasland, Agrecol, Kwazar, Agrimpex, Fiskars i Torseed.

 

– W imprezie biorą udział wystawcy z całej Polski, to doskonała okazja do popularyzacji branży ogrodniczej i spotkania z klientami – mówi Małgorzata Biadała, organizator. Festiwal potrwa 3 dni, ma na celu przedstawienie mieszkańcom Lubina oraz okolic ciekawych odmian kwiatów i roślin, przybliżenie i popularyzację produktów związanych z ogrodnictwem, zaprezentowanie nowości. Wydarzeniu będą towarzyszyły atrakcyjne koncerty i występy artystów, mi.in. Fant, Clock Machine, Dust Blow, The Shipard, Świnka Halinka, Kefir Band, Neony. Gwiazdami wieczoru będą Małgorzata Ostrowska, Kobranocka i Urszula.

 

Imprezą towarzyszącą III Lubińskiemu Festiwalowi Kwiatów w godzinach popołudniowych będzie III Lubiński Festiwal Piwa.
 

REKLAMA
Kronen reklama