Firma NAC zaprosiła na Sri Lankę

W dniach 14-21 listopada firma NAC zorganizowała wyjazd na Sri Lankę. Spotkanie było doskonałą okazją do podsumowania kończącego się sezonu, omówienia planów na przyszłość, ale przede wszystkim do zaprezentowania oferty na przyszły sezon. W wyjeździe uczestniczyli również przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego”

W wyprawie wzięło udział ok. 50 osób, poza pracownikami firmy – wybrani partnerzy i dystrybutorzy. Uczestnicy wyjazdu mieszkali w Kandalama w Prowincji Centralnej, gdzie mieli okazję odbyć kilka wycieczek, wśród których jedną z atrakcji był trekking na słoniach.
W kolejnych dniach odwiedzili kilka okolicznych wiosek i udali się do Kandy, ostatniej stolicy Sri Lanki. Goście wzięli udział w pokazie gotowania specjałów lankijskiej kuchni i degustacji znakomitych przekąsek. Czas spędzony na Sri Lance był też okazją do pogłębienia wiedzy na temat oferty firmy NAC oraz bliższego zapoznania się z nowościami zaprezentowanymi w czasie Dnia Otwartego.

Szczególną uwagę uczestnicy wyjazdu zwrócili na rodzinę sprzętów ogrodowych sprzedawanych pod marką HYUNDAI: kosiarki, piła oraz kosa. Są to produkty segmentu premium, które wzbogacą pozycję marki NAC w sezonie 2015.

– Wyjazdy takie jak ten służą zacieśnieniu współpracy z naszymi partnerami i dystrybutorami, pozwalają poznać ich oczekiwania i potrzeby. Możemy się bliżej poznać, co dodatnio wpływa na dalszą współpracę; często owocuje też nowymi zamówieniami – mówi Ernest Pasierbiński, specjalista ds. marketingu w firmie NAC. Jak dodaje, firma planuje zorganizowanie podobnego wyjazdu w przyszłym roku.

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze