Portal Branży Ogrodniczej

Flowertarg 2011

Więcej informacji na: W dniach od 15 do 17 kwietnia 2011 roku na terenie Międzynarodowych Targów Katowickich odbędzie się – organizowana przez Centrum Targowe FairExpo – 32. edycja Targów Roślin Ozdobnych i Architektury Ogrodów FLOWERTARG.
Równolegle odbywać się będą Targi Budownictwa Mieszkaniowego, Modernizacji i Wykończenia Wnętrz oraz Salony: Budownictwa Ekologicznego, Pomiaru i Oszczędności ciepła oraz Źródeł Energii, Salon Technik Zabezpieczeń.
Targi corocznie odwiedzą ok. 5 tysięcy entuzjastów i miłośników zieleni.
Do udziału w spotkaniu zapraszani są producenci i dystrybutorzy domków letniskowych, altan, mebli ogrodowych, małej architektury, grilli, urządzeń zraszających i nawadniających, basenów, rzeźb ogrodowych, fontann, oczek wodnych, akcesoriów do urządzania ogródków i placyków zabaw dla dzieci. Wśród wystawców znajdą się również producenci roślin doniczkowych, nasion, sadzonek, cebul kwiatowych, kwiatów ciętych, drzew i krzewów owocowych, warzyw, nawozów, środków ochrony roślin, szklarni i ich wyposażenia, sprzętu ogrodniczego, narzędzi i maszyn dla ogrodnictwa.
Patronat medialny nad spotkaniem objął „Biznes Ogrodniczy”.
Więcej informacji na: www.flowertarg.fairexpo.pl

Polecamy

Możliwość dodawania komentarzy nie jest dostępna.