Forum już po raz czwarty

 – Udział w Forum Branży Ogrodniczej pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych. Prezentacja najnowszych danych rynkowych oraz panele dyskusyjne są bardzo pomocne, a czasami nawet prorocze – mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden. IV Forum Branży Ogrodniczej odbędzie się w hotelu Mercure w dniach 5-6 listopada

 

Największe spotkanie kadry zarządzającej branży ogrodniczej już w listopadzie w Poznaniu. Spółka Media Experts, wydawca miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”, już po raz czwarty zorganizuje Forum Branży Ogrodniczej, na którym spotkają się najważniejsi przedstawiciele branży – producenci, hurtownicy, detaliści, a także przedstawiciele sieci marketów DIY. 

 

Forum to nie tylko miejsce wymiany informacji, pomysłów i opinii, ale przede wszystkim inicjatywa, która przyczynia się do rozwoju polskiego rynku ogrodniczego. – Forum Branży Ogrodniczej to obok targów najlepsze miejsce do wymiany informacji i monitorowania trendów na rynku ogrodniczym – mówi Violetta Ratajczak, dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden. – Udział w Forum pomaga w podejmowaniu decyzji biznesowych, to także okazja do spotkania operatorów z różnych kategorii produktowych oraz specjalistów od handlu, nie tylko z branży ogrodniczej. Dzięki tej wymianie myśli można znaleźć potwierdzenie obranej strategii rozwoju lub wprowadzić modyfikacje. Prezentacja najnowszych danych rynkowych oraz panele dyskusyjne są bardzo pomocne, a czasami prorocze – tak jak poruszana na Forum kwestia konsolidacji branży, która znalazła potwierdzenie w rzeczywistości już w kolejnym sezonie – dodaje.   

 

Pierwszymi partnerami IV Forum Branży Ogrodniczej, obok firmy Vilmorin Garden, zostały także firmy NAC oraz Dachser.

 
REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: