Gardenia 2012 – w nowej odsłonie

Podczas przyszłorocznych targów GARDENIA 2012 obowiązywać będzie nowa formuła Konkursu o Złoty Medal. Wiąże się ona nie tylko z odświeżonym wizerunkiem medalu, ale przede wszystkim z całym pakietem unikatowych korzyści, na które liczyć mogą laureaci konkursu

 

Podstawową innowacją jest znacznie wcześniejszy termin wyłaniania laureatów. Lista produktów nagrodzonych Złotym Medalem znana będzie już na kilka tygodni przed rozpoczęciem targów. Laureat Złotego Medalu otrzyma Pakiet medalisty – komplet materiałów promocyjnych, które wystawca będzie mógł użyć w kampanii promocyjnej. Produkty nagrodzone Złotym Medalem prezentowane będą na ekskluzywnym stoisku zlokalizowanym w centrum ekspozycji targowej – Strefa Mistrzów. Nowością będzie także konkurs „Złoty Medal – wybór konsumentów”. O jego wyborze zadecydują profesjonaliści, którzy oddadzą głos na najlepszy ich zdaniem produkt spośród laureatów Złotego Medalu.
Gwarantem jakości nagrodzonych produktów będzie renomowane jury, w skład którego wchodzić będą eksperci z branży ogrodniczej. Przewodniczącym Sądu Konkursowego na targach Gardenia będzie prof. Grzegorz Skrzypczak, rektor Uniwersytetu Przyrodniczego
w Poznaniu. Termin zgłoszeń do Konkursu o Złoty Medal targów GARDENIA 2012 upływa
15 grudnia br.
GARDENIA uważana za najważniejsze spotkanie branży ogrodniczej odbędzie się po raz szósty w dniach 24-26 lutego 2012 w Poznaniu.
Choć do targów pozostało jeszcze ponad trzy miesiące, już teraz liczba zgłoszonych wystawców sięga blisko 250, wśród których jest kilkudziesięciu uczestników z zagranicy m.in.: z Niemiec, Włoch, Holandii oraz Belgii. Wśród wystawców znalazły się zarówno firmy, które od lat prezentują swoją ofertę na targach, jak również nowi wystawcy.
 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: