„Gardenia”  otwiera sezon!

Już w najbliższy piątek Grzegorz Mączyński,  właściciel Centrum Ogrodniczego Gardenia w Kętrzynie organizuje uroczyste otwarcie na bis z okazji rozpoczęcia sezonu wraz z wiodącymi dostawcami z branży ogrodniczej

 

Centrum Ogrodnicze „Gardenia”, które w świadomości klientów funkcjonuje od 20 lat pod nazwą „Dawidpol”, ma nową lokalizację przy ulicy Mazowieckiej 24 przy głównej drodze wylotowej w stronę Giżycka. To w tym miejscu powstała nowa 3-nawowa szklarnia o powierzchni 560 m² wybudowana przez firmę Agro-Sur. Prace zostały rozpoczęte rok temu, a 4 grudnia ub.r. odbyło się uroczyste otwarcie centrum w obecności przedstawicieli władz miasta. Jednak  Grzegorz Mączyński, właściciel placówki,  w najbliższy piątek organizuje uroczyste otwarcie na bis z okazji rozpoczęcia sezonu wraz z wiodącymi dostawcami z branży ogrodniczej, z wieloma atrakcjami i niespodziankami dla klientów. W wydarzeniu wezmą udział przedstawiciele firm SBM Life Science, Targer, Substral, KHNO Polan, Greenyard, Marolex, Ampol Merol, EkoDarPol, Agronas, Cellfast, Grupa Inco oraz Benex. – W marcu minie 20 lat, odkąd prowadzę firmę. Na jubileusz zrealizowałem swoje marzenie, którym jest właśnie to centrum ogrodnicze. Przygodę z branżą ogrodniczą rozpocząłem w 1998 r. Podczas targów Polagra zrobiłem pierwsze zamówienia, m.in. wówczas rozpoczęliśmy współpracę z firmą KHNO Polan, która jest bardzo owocna i trwa do dziś – wspomina Grzegorz Mączyński. – Dawna lokalizacja centrum ogrodniczego ograniczała nas pod kątem asortymentu, nie pozwalała rozwinąć skrzydeł, dlatego zdecydowałem się na budowę nowego obiektu. Działkę kupiłem już 10 lat temu, a pracę z firmą Agro-Sur zaczęliśmy rok temu. Postawiłem na współpracę z Agro-Sur, ponieważ to polski producent, który znany jest z solidnej postawy. Znaczenie miało dla mnie to, że osoby zatrudnione w firmie same wykonają wszystkie prace, nie korzystając z podwykonawców. Firma wykonała projekt zgodnie z moimi potrzebami, dostosowała obiekt do wszystkich oczekiwań. Bardzo ważne było to, że na każdym etapie prac miałem kontakt z inżynierami firmy. W centrum zastosowałem ogrzewanie podłogowe, co jest rzadkością w tego typu obiektach.

Rozbudowa pozwoliła na znaczne poszerzenie asortymentu, m.in. o dział decor oraz rośliny domowe. Właściciel centrum myśli także o wprowadzeniu asortymentu dla hodowców gołębi oraz pszczelarzy. – Mam duże plany związane z rozwojem centrum oraz dalszym zwiększaniem asortymentu. Obecnie na tym terenie to wyjątkowa placówka, która wyglądem zdecydowanie wyróżnia się na rynku w skali województwa – dodaje Grzegorz Mączyński. Przed centrum znajduje się przestrzenny parking na około 40 samochodów.

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: