Grass podsumowuje miniony sezon

Podsumowanie mijającego sezonu, wręczenie nagród dla najlepszych dystrybutorów i prezentacja nowości na rok 2016, wśród których znalazły się kosiarki automatyczne – to główne punkty programu konferencji firmy Grass, która odbyła się 20 listopada w Targanicach. Jej zwieńczeniem był uroczysty bankiet

Firma Grass, która w tym roku obchodzi 25-lecie, zaprosiła swoich partnerów biznesowych do Hotelu Kocierz w Targanicach. Była to okazja do podsumowania sezonu, wymiany poglądów i prezentacji nowej oferty. Na spotkaniu było
obecnych blisko 200 osób.

 

– To był wymagający rok. Wzrost kursów walut i susza nie sprzyjały branży, ale dzięki zaangażowaniu kontrahentów i wysokiej renomie oferowanych produktów, firma patrzy w przyszłość z optymizmem. Ten sezon zmusił nas do jeszcze większego wysiłku i szukania nowych rozwiązań. Przygotowaliśmy bardzo atrakcyjną, wzbogaconą ofertę na nowy sezon i liczymy na dalszą owocną współpracę – podsumowała Marta Łozińska, właścicielka firmy Grass.

 

Trzon przyszłorocznej oferty stanowią produkty, które są już mocno ulokowane na rynku i zyskały bardzo dobrą reputację wśród użytkowników i sprzedawców – kosiarki World – w opinii wielu użytkowników i sprzedawców jedne z najlepszych na rynku, kosiarki, kosy spalinowe i glebogryzarki Vega, traktory i kosiarki Snapper oraz urządzenia z silnikami Kawasaki.

Na konferencji zaprezentowano nowe produkty: linię kosiarek renomowanej firmy World, kosiarki automatyczne i spalinowe G-Force, dmuchawy plecakowe i ręczne,  nożyce do żywopłotu, kosy spalinowe z systemem antywibracyjnym. Nowe produkty zostały przyjęte przez uczestników konferencji z dużym zainteresowaniem.

– Fabryki, z których importujemy produkty oferowane przez naszą firmę, reprezentują europejski poziom produkcji i kontroli jakości. Współpracujemy wyłącznie z kontrahentami, którzy gwarantują wysoką jakość. Zdecydowaliśmy się na wprowadzenie do oferty kosiarek automatycznych, ponieważ będą one stanowić coraz ważniejszą alternatywę dla kosiarek klasycznych – mówił w czasie prezentacji Jerzy Wolnik, współwłaściciel firmy .

Konferencję zakończył uroczysty bankiet, a huczna zabawa trwała do białego rana.

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: