GrootGroenPlus 2013

W dniach od 2 do 4 października w Zundert w Holandii odbędzie się 23. edycja międzynarodowej wystawy ogrodniczej Groot Groen Plus 2013.  Swoją obecność potwierdziło już ponad 200 uczestników.
 Wśród wystawców znajdą się przedstawiciele szkółek i firm z Belgii, Niemiec, Francji, Włoch, Wielkiej Brytanii oraz Polski. Na Groot Groen Plus 2013 wystawiać się będą przede wszystkim producenci oferujący kwitnące rośliny ozdobne, byliny, drzewa alejowe oraz krzewy.

 

W tym roku impreza została połączona z wystawą Treeport. GrootGroenPlus będzie również kontynuować i przez najbliższe trzy lata poszerzać współpracę z belgijskimi targami Florall. Te działania mają na celu umocnienie pozycji targów i podkreślenie ich międzynarodowego znaczenia.  Organizatorzy przewidują również podróż prasową dla dziennikarzy branżowych z całej Europy, obejmującą m.in. zwiedzanie najlepiej prosperujących szkółek roślin ozdobnych.
 

Zaproszenie na te cieszące się coraz większym zainteresowaniem wystawców i zwiedzających profesjonalistów targi otrzymała również redakcja „Biznesu Ogrodniczego”.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: