III Forum Branży Ogrodniczej w Sheratonie

Pięciogwiazdkowy Hotel Sheraton, położony w samym centrum Poznania, będzie miejscem organizacji III Forum Branży Ogrodniczej. Już 17 października odbędzie się tu największe spotkanie kadry zarządzającej branży ogrodniczej

Na III. Forum Branży Ogrodniczej w Poznaniu spotkają się najważniejsi gracze działający na rynku ogrodniczym – producenci, dystrybutorzy, importerzy, właściciele centrów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, a także reprezentanci sieci DIY. Największe spotkanie kadry zarządzającej rynkiem ogrodniczym odbędzie się w Hotelu Sheraton. To leader w organizacji profesjonalnych spotkań biznesowych.

Sukcesy pierwszych dwóch edycji Forum udowodniły, że cała branża zgromadzona w jednym miejscu i w jednym celu skutecznie wyznacza nowe kierunki rozwoju. Podczas spotkania przedstawiciele zielonego biznesu wezmą udział w debatach i dyskusjach na temat aktualnego stanu oraz możliwości i perspektyw rynku ogrodniczego.

Partnerami III Forum Branży Ogrodniczej zostały firmy: Vilmorin Garden, NAC i Dachser. Wsparcia tej inicjatywie udzieliły także Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Miasto Poznań, Polska Izba Nasienna oraz niezależny instytut badawczy MillwardBrown.

 

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: