John Deere w rankingu 100 Best Global Brands

Firma John Deere po raz drugi znalazła się na liście Best Global Brands,  zestawieniu 100 najlepszych i największych marek na  świecie przygotowanego przez prestiżową firmę doradczą Interbrand Zintzmeyer & Lux

Obecnie John Deere uznawany jest za 85. markę globalną na świecie. W porównaniu z notowaniami z roku 2011 jej wartość zwiększyła się aż o 16 proc. John Deere jest obecnie najszybciej rozwijającym się koncernem zajmującym się dostawą maszyn, urządzeń dla rolnictwa i pielęgnacji zieleni.

 

– Awans w rankingu Top 100 Best Global Brands jest najlepszym potwierdzeniem naszego silnego zaangażowania w konsekwentny rozwój marki John Deere. W ubiegłym roku marka John Deere zajęła 97 miejsce. W tym roku jest już  na 85 miejscu. W dalszym ciągu w tym zestawieniu pozostajemy jedyną marką z obszaru dostawców ciągników, maszyn, urządzeń dla rolnictwa i pielęgnacji zieleni – mówi Karol Omelan, turf sales manager John Deere.

Zestawienie Best Global Brands 2012 zostało opracowane na podstawie szczegółowej analizy wartości rynkowej i wyników finansowych firmy, atrakcyjności marki w oczach konsumentów oraz jej udziału w generowaniu zysków.
 

REKLAMA
blank

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: