Jubileusz PSCO i targi zatowarowaniowe

Tegoroczne Walne Zgromadzenie Członków i obchody jubileuszu 20-lecia PSCO połączone z targami zatowarowaniowymi odbędą się w hotelu Windsor w Jachrance w dniach 15-16 listopada. „Biznes Ogrodniczy” jest partnerem medialnym wydarzenia

Jubileuszowa Gala 20-lecia PSCO odbędzie się podczas tegorocznego Walnego Zgromadzenia Członków  w Hotelu Windsor w Jachrance w dniu 15 listopada. Obecnie  do PSCO należy 60 dużych polskich centrów ogrodniczych, a część z nich tworzy także Grupę Zakupową DCO Sp. z o.o. PSCO to jedno z najważniejszych stowarzyszeń w branży ogrodniczej, a od tego roku jest także członkiem IGCA International Garden Centre Association – Międzynarodowego Stowarzyszenia Centrów Ogrodniczych. Najbliższe Walne Zgromadzenie Członków PSCO będzie wyjątkowe nie tylko ze względu na jubileusz, ale także dlatego, że w towarzyszącym mu szkoleniu, które odbędzie się 15 listopada od godz. 13, nieodpłatnie mogą wziąć udział także właściciele niezrzeszonych w PSCO placówek.

Wydarzeniu towarzyszyć będą organizowane co roku przez PSCO i Grupę Zakupową DCO Targi  Tradycyjnego Rynku Ogrodniczego, które odbędą się drugiego dnia w godzinach 10-18.

Na targi zostaną zaproszone także niezrzeszone w PSCO centra ogrodnicze z całej Polski.

Będzie to doskonała okazja do integracji zielonej branży oraz możliwość pozyskania przez firmy satysfakcjonujących zamówień przedsezonowych.

– Corocznie organizowana przez nasze Stowarzyszenie impreza, cieszy się z roku na rok większym zainteresowaniem i już na stałe wpisała się w ważne wydarzenia Branży ogrodniczej – mówi Karolina Filipiak, kierownik biuro PSCO.

 

REKLAMA
Kronen reklama