Logo Home&Garden Congress

Już niebawem HOME&GARDEN CONGRESS

13 marca w Warszawie odbędzie się Home & Garden Congress. To wydarzenie konferencyjne dla firm, które chcą zwiększyć swoją e-sprzedaż zarówno na rynku krajowym, jak i zagranicznym. Kongres poprowadzą specjaliści praktycy, dzięki czemu będzie można zobaczyć, jak najnowsze rozwiązania e-commerce przekładają się na konkretne efekty.

Udział w wydarzeniu pomoże nam lepiej dopasować strategię sprzedaży internetowej do aktualnych wyzwań, a także do oczekiwań klientów.  Podczas Home&Garden Congress dowiemy się m.in. jak zbudować najlepsze doświadczenie klienta (od pierwszego kontaktu z e-sklepem, po logistykę i obsługę klienta). Zobaczymy, jak wykorzystać nowoczesne technologie, w tym AI, by zoptymalizować sprzedaż wielokanałową. Sprawdzimy także, jak zwiększyć sprzedaż na rynkach zagranicznych dzięki cross border e-commerce.

Prelegenci pokażą nam między innymi pomysły na wzrost konwersji, a także przykłady narzędzi, które pomagają zwiększyć sprzedaż w e-commerce B2B i B2C.

Kongres będzie również świetną okazją do rozmów i konsultacji z ekspertami oraz rozwijania sieci kontaktów branżowych.

Z udziału w Home & Garden Congress skorzystają najbardziej firmy sprzedające produkty dla domu i ogrodu, które chcą zwiększyć sprzedaż online:

• mebli,

• artykułów dekoracyjnych,

• tekstyliów domowych,

• AGD,

• oświetlenia,

• sprzętu i produktów dla domu i ogrodu.

Biznes Ogrodniczy objął imprezę swoim patronatem.

Więcej informacji oraz zgłoszenia na stronie: www.homeandgardencongress.com

Liczba miejsc ograniczona.

REKLAMA
blank