Już w grudniu Ogrodostawcy 2014

„Ogrodostawcy 2014” to pozycja wydawnicza, która jest odpowiedzią na zapotrzebowanie rynku. Systematyzuje branżę ogrodniczą, jest narzędziem pracy dla jej przedstawicieli, pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych i w wyborze najlepszych partnerów handlowych.

 

Nowoczesna szata graficzna i przejrzysty układ kategorii produktowych umożliwią wszystkim użytkownikom katalogu „Ogrodostawcy 2014” szybkie znalezienie najważniejszych informacji – aktualnych numerów telefonów, adresów mailowych i nazwisk osób odpowiedzialnych za zatowarowanie.

 

Zupełna nowość! Po raz pierwszy katalog firm branży ogrodniczej także w wersji internetowej. Portal internetowy ogrodostawcy.pl – jedyna w barnży ogrodniczej platforma do wyszukiwania informacji o producentach, importerach, dystrybutorach i otoczeniu biznesu. Łatwy dostęp do danych teleadresowych oraz zaawansowane opcje wyszukiwania umożliwiające szybkie znalezienie dostawców z danej kategorii sprawią, że portal ogrodostawcy.pl będzie najlepszą biznesową bazą kontaktów na rynku ogrodniczym.

 

„Ogrodostawcy 2014” to doskonałe medium reklamowe, które stwarza możliwość zbudowania ogólnopolskiej dystrybucji. To najlepsze miejsce do zaprezentowania oferty firmy i umocnienia jej pozycji na rynku.

 

Dla wszystkich, którzy wykupią reklamę w wersji papierowej katalogu „Ogrodostawcy 2014” wpis na portalu internetowym ogrodostawcy.pl –  gratis

 

Kontakt:

Biznes Ogrodniczy

u. Grunwaldzka 43/1

60-784 Poznań

tel. 61 820 41 75

 

e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: