Już w grudniu „Ogrodostawcy 2015”

Nowa, uaktualniona i uzupełniona edycja jedynego na rynku katalogu firm branży ogrodniczej. Tylko w „Ogrodostawcach” wszyscy najważniejsi operatorzy dostarczający swoje produkty do sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych w całej Polsce

Katalog „Ogrodostawcy 2015” systematyzuje branżę ogrodniczą, jest narzędziem pracy dla jej przedstawicieli, pomaga w podejmowaniu właściwych decyzji zakupowych oraz wyborze najlepszych partnerów handlowych. Dla nowych punktów detalicznych to kompendium wiedzy o branży ogrodniczej.

Katalog „Ogrodostawcy 2015” umożliwia monitorowanie zmian na rynku. W uaktualnianym co roku katalogu informacje o nowych graczach w branży oraz poszerzeniu oferty przez znanych na rynku operatorów.

„Ogrodostawcy 2015” to skuteczne narzędzie komunikacji z rynkiem dla producentów, importerów i dystrybutorów asortymentu dostępnego w ogrodniczym kanale dystrybucji. To skuteczne medium reklamowe do promowania firm, marek i konkretnych produktów.

Katalog „Ogrodostawcy 2015” to najlepsze miejsce do zaprezentowania nowości i poszerzenia dystrybucji wśród sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych.

Dzięki nowoczesnej szacie graficznej i przejrzystym układzie kategorii produktowych wszyscy użytkownicy katalogu „Ogrodostawcy 2015” szybko znajdą najważniejsze informacje – aktualne numery telefonów, adresy mailowe, nazwiska osób odpowiedzialnych za zatowarowanie. Po raz pierwszy w katalogu znajdą się także profile firm na Facebooku oraz aktualne dane kontaktowe do kupców sieci DIY działających w Polsce.  

Jedyny katalog firm branży ogrodniczej już w grudniu trafi na rynek.
Zapraszamy do współpracy!

Kontakt:
Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: