Już w lipcu TOP 100

Jedyne na rynku zestawienie najważniejszych polskich centrów ogrodniczych

Zielony biznes w Polsce, pomimo przejściowych trudności, wciąż jest w fazie dynamicznego rozwoju. Śledzenie zmian na rynku z tak dużym potencjałem jest bardzo trudne, wymaga czasu i dużych nakładów pracy. „Biznes Ogrodniczy”, jako
jedyne biznesowe czasopismo na rynku, regularnie dostarcza całej branży rzetelnych informacji z pierwszej ręki. Już w lipcu do naszych Czytelników trafi „TOP 100” – nowe, rozszerzone zestawienie największych centrów ogrodniczych.

Po raz pierwszy w tak użytecznej formie – centra ogrodnicze zostaną uszeregowane według lokalizacji. 

W „TOP 100” sprawdzone informacje o asortymencie oferowanym w danej placówce.

Tylko u nas prezentacja nowych punktów handlowych oraz przegląd najważniejszych zmian w istniejących centrach ogrodniczych.
W „TOP 100” znajdzie się także przejrzysty indeks umożliwiający szybkie znalezienie wybranego centrum oraz jedyna na rynku mapa centrów ogrodniczych. 

Wydane przez „Biznes Ogrodniczy” w lipcu 2012 roku zestawienie „TOP 55” stało się narzędziem pracy dla całej branży. Od lat w rubryce „Z wizytą u” opisujemy wybrane centra ogrodnicze, śledząc na bieżąco ich sytuację i potencjał. „Biznes Ogrodniczy”, jako jedyne medium w branży, już po raz trzeci przygotowuje zestawienie niezależnych centrów ogrodniczych.

 

„TOP 100” to niezbędne narzędzie pracy dla:
– producentów, którzy chcą współpracować ze wszystkimi najważniejszymi centrami ogrodniczymi,
– przedstawicieli handlowych, którzy poszukują nowych klientów,
– hurtowni, które chcą rozwijać swoją działalność.
Wydawane przez „Biznes Ogrodniczy” zestawienia centrów oraz hurtowni ogrodniczych cieszą się dużą popularnością w całej branży. Do redakcji regularnie napływają prośby o przesyłanie tych publikacji, co utwierdza nas w przekonaniu o ich użyteczności i praktyczności. „TOP 100” zapewnia możliwość dotarcia do wielu klientów w bardzo długim czasie. To skuteczne medium reklamowe, które gwarantuje sukces w promowaniu marki lub konkretnych produktów nie tylko w miesiącu publikacji, ale znacznie dłuższym czasie.
Zarezerwuj powierzchnię reklamową już teraz!
100% satysfakcji tylko z „TOP 100”!
     

Kontakt:

Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl

 

REKLAMA
SpogaGafa - Targi ogrodnicze