Już w sierpniu „Garden & Trends”

Unikatowe możliwości promocji wśród klientów biznesowych i detalicznych tylko w nowoczesnym poradniku ogrodniczym „Garden & Trends”. Po raz pierwszy magazyn będzie dostępny także w wybranych centrach ogrodniczych na terenie całego kraju

 
Globalne firmy regularnie śledzą aktualne trendy, przewidują zmiany na rynku oraz kreują potrzeby konsumentów. To niezbędne elementy zarządzania biznesem i budowania przewagi konkurencyjnej. Międzynarodowe targi i wystawy, ogrodnicze blogi, informacje w mediach społecznościowych – to tylko niektóre źródła inspiracji dla konsumentów.  
 
Magazyn „Garden & Trends” jest miejscem prezentacji najnowszych trendów ogrodniczych. Tylko w „Garden & Trends” nowe odmiany roślin, innowacyjne produkty, wyjątkowe aranżacje zielonych przestrzeni. Magazyn „Garden & Trends” umożliwia przewidywanie zmian w znaczący sposób wpływających na handel i preferencje konsumentów. 
 
„Garden & Trends” w nakładzie 40 000 egzemplarzy już na początku sierpnia trafi do wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego”. Ponadto dystrybucja obejmie także odwiedzających targi „Zieleń to życie” w Warszawie. Po raz pierwszy magazyn „Garden & Trends” będzie również dostępny w wybranych centrach ogrodniczych na terenie całego kraju. 
 
Redakcja magazynu „Garden & Trends” już po raz trzeci wyłoni laureatów prestiżowych wyróżnień KREATORY Garden Trendów. To znak jakości nadawany produktom i konceptom marketingowym, które kształtują ogrodnicze trendy, zwiększają świadomość konsumentów oraz wpływają na rozwój całej branży ogrodniczej. Laureaci KREATORÓW Garden Trendów zostaną zaprezentowani w najnowszym, sierpniowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”.
 
„Garden & Trends” oferuje unikatowe w branży możliwości promocji – nowoczesny product placement,  kreowanie wizerunku firmy, produktów i marek, jak również poszerzanie dystrybucji.
 
Zapraszamy do współpracy! 
 
 
Kontakt:
Michał Gradowski – michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl (szef projektu „Garden & Trends”) 
 
Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl (dyrektor Działu Sprzedaży Reklam) 
 
 
Biznes Ogrodniczy 
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75 
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl
 
REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: