Już w styczniu Nawozy i środki ochrony roślin”

Najlepsze opracowanie analizujące grupy produktowe niezwykle istotne dla całego rynku ogrodniczego

Konkurencja w kategorii nawozów jest ogromna, co roku pojawiają się na tym rynku nowi gracze, a odpowiedni dobór produktów jest kluczowy, żeby osiągnąć handlowy sukces. Środki ochrony roślin to natomiast jedna z tych kategorii, która ze względu na obostrzenia prawne podlega ciągłym zmianom. Jednocześnie jednak to grupa produktów zapewniająca detalistom największe marże. Co zmieni się w tych kategoriach w nadchodzącym sezonie? Wyczerpująca odpowiedź na to pytanie już w styczniu w opracowaniu „Nawozy i środki ochrony roślin”. Znajdą się tam najnowsze dane, wypowiedzi ekspertów, analiza sytuacji na rynku oraz prognozy dotyczące jego rozwoju.
 

To już czwarta edycja tej publikacji, która jest wiarygodnym źródłem informacji, najlepszym miejscem do prezentacji nowości oraz skutecznym medium reklamowym do promocji produktów i marek. Opracowanie „Nawozy i środki ochrony roślin” otwiera nowy rok w branży ogrodniczej i jest barometrem trendów na nadchodzący sezon.

– Nawozy i środki ochrony roślin to dwie kategorie, które mają ogromny wpływ na rozwój całej branży. Wśród producentów oferujących ten asortyment nie brakuje dużych graczy dysponujących ogromną wiedzą o rynku, dlatego rozmowy o tej kategorii z przedstawicielami branży są interesującym wyzwaniem – mówi Michał Gradowski, szef projektu „Nawozy i środki ochrony roślin”. – Rosnąca popularność nawozów ekologicznych, obowiązująca od 27 kwietnia 2013 r. nowa ustawa o środkach ochrony roślin – to tylko niektóre zagadnienia warte pogłębionej analizy – dodaje. 

Po raz pierwszy integralną częścią periodyku „Nawozy i środki ochrony roślin” będzie katalog produktów w efektownej formie prezentujący nowości, które pojawią się na rynku w 2014 roku. Zostaną w nim zaprezentowane także pozycje asortymentowe, których nie może zabraknąć w ofercie hurtowni i punktów detalicznych.   

Zapraszamy do współpracy! 
Kontakt:
Biznes Ogrodniczy
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75
 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: