Katalog hurtowni: ostatnia szansa

Dołącz do kilkudziesięciu branżowych firm i hurtowni, które postawiły na skuteczne medium reklamowe i zarezerwowały dla siebie miejsce w „Katalogu hurtowni ogrodniczych”. Został już tylko tydzień na zaprezentowanie swojej firmy w nowej edycji tego jedynego w branży zestawienia najważniejszych hurtowni ogrodniczych

W „Katalogu hurtowni ogrodniczych” w czytelny i przejrzysty sposób zaprezentują się najważniejsze polskie hurtownie ogrodnicze. To publikacja, która stanie się narzędziem pracy dla całej branży, a także niepowtarzalna okazja do przedstawienia swojej oferty partnerom handlowym. Już kilkadziesiąt firm skorzystało z możliwości, jakie stwarza reklama w „Katalogu hurtowni ogrodniczych”. Dołącz do nich już teraz!

Centra ogrodnicze najczęściej współpracują z kilkoma hurtowniami. Porównanie ofert i wybranie najlepszej nie jest łatwym zadaniem. „Katalog hurtowni ogrodniczych” z aktualnymi informacjami dotyczącymi asortymentu to pomocne narzędzie dla każdej placówki handlowej. Publikacja umożliwia szybkie znalezienie informacji dotyczących najważniejszych polskich hurtowni ogrodniczych – m.in. dane teleadresowe, adresy stron internetowych oraz nazwiska osób odpowiedzialnych za zatowarowanie.


Już tylko tydzień dzieli nas od premiery tego jedynego w branży zestawienia najważniejszych hurtowni ogrodniczych. To już ostatnia szansa na rezerwację powierzchni reklamowej!

 

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: