KHNO Polan Sp. z o.o. zaprasza na Dni Otwarte 30 lipca – 1 sierpnia 2010 r. w Igołomii

Dni Otwarte KHNO POLAN Sp. z o.o. organizowane już po raz czwarty, to powrót do sprawdzonej formuły spotkań z czołowymi producentami, hodowcami, właścicielami biznesów ogrodniczych i indywidualnymi klientami. – Z naszego doświadczenia wynika, że spotkania tego typu, umożliwiające bezpośredni kontakt z odbiorcami, w ograniczonym i starannie dobranym gronie, mają coraz większe znaczenie – mówi Kamil Kaliński, specjalista ds. marletingu firmy POLAN. – Uczestnicząc w Dniach Otwartych, maksymalizują Państwo możliwość zdobycia nowych klientów i nawiązania współpracy z innymi firmami. To doskonała okazja zaprezentowania własnych produktów w towarzystwie wiodącej firmy hodowlano-nasiennej na polskim rynku.

     Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom partnerów i klientów firmy w ramach organizacyjnych przewidziane zostało miejsce na przygotowywanie ofert przez wystawców i ich promocję wśród odwiedzających.

     Teren imprezy został podzielony na dwie części: targową i wystawienniczą, w której na poletkach uprawnych przedstawimy ponad 40 własnych odmian warzyw i ponad 23 odmiany kwiatów jednorocznych i lilii. Planowany jest również udział konsultantów – wybitnych znawców problematyki ochrony roślin i uprawy, a także szereg towarzyszących atrakcji. Jesteśmy pewni, że dzięki wspomnianym elementom wydarzenie będzie cieszyło się dużym zainteresowaniem.

     Doskonała lokalizacja terenów wystawienniczych, znajdujących się na terenie województwa Małopolskiego (jednego z najchłonniejszych rynków kraju), 20 km od Krakowa, w rejonie największych upraw warzywnych i bezpośrednim sąsiedztwie jednej z głównych dróg wylotowych, umożliwia komfortowy dojazd i skuteczną promocję wydarzenia.

Zakres tematyczny:
•    odmiany POLAN – nowości;
•    materiał szkółkarski, nasiona, sadzonki, cebuli;
•    podłoża, nawozy, środki ochrony roślin;
•    akcesoria i artykuły ogrodnicze;
•    sprzęt i materiały do produkcji ogrodniczej i rolniczej.

Dni Otwarte KHNO POLAN Sp. z o.o. kierowane są w szczególności do:
•    partnerów, klientów i sympatyków firmy;
•    osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą i osób prawnych związanych z branżą ogrodniczą;
•    działkowców, szkółkarzy, sadowników;
•    hobbistów branży ogrodniczej;
•    wykładowców i studentów uczelni wyższych o profilu rolniczym i ogrodniczym.

W razie pytań lub wątpliwości, prosimy o kontakt z Działem Marketingu – Kamil Kaliński, Specjalista ds. marketingu, tel. 12 623 38 71, fax 12 623 38 35, kkalinski@nasiona.pl.

REKLAMA
Kronen reklama

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: