Kierunki rozwoju firmy Sumin

W dniu 17 grudnia 2015 r. w hotelu Delicjusz w Rosnówku odbyła się konferencja firmy Sumin. Na wydarzenie przybili właściciele i kierownicy punktów detalicznych zajmujących się ofertą Sumin. Podczas spotkania szeroko zostały przedstawione kierunki rozwoju firmy. Przedstawiciele Biznesu Ogrodniczego wzięli udział w wydarzeniu

W Centrum Konferencyjno – Hotelowym Delicjusz 17 grudnia odbyła się konferencja ,,Oferta produktowa Sumin – kierunki rozwoju”.  Była to okazja do podsumowania sezonu, wymiany poglądów i prezentacji nowej oferty. W trakcie spotkania swoje prezentacje wygłosili m.in. Jarosław Mokrzecki, dyrektor operacyjny ds. sprzedaży i marketingu, który przedstawił w sposób bardzo interesujący kierunki zmian i rozwoju firmy Sumin. Na temat oferty Syngenta w amatorskiej ochronie roślin mówił Tomasz Czerwiński, L&G Controls Business Manager w firmie Syngenta. Ofertę produktów firmy BASF na rynek Home&Garden przedstawił Łukasz Rosiński, Business Manager Professional &Specialty Solutions w firmie BASF.

 

– Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu spotkania. – Nowe produkty, zmiana opakowań a także zmiany w dopuszczeniach nawozów i środków ochrony roślin – to tylko niektóre z kwestii które należy podjąć – mówi Jarosław Mokrzecki. – Rok 2015 oraz 2016 to czas wielu zmian, nie tylko w kwestii infrastruktury i  organizacji firmy, ale i w sprzedaży. Planujemy zmienić całkowicie layout naszych produktów – tak by były bardziej czytelne i funkcjonalne. Ponadto stworzymy nowy katalog produktów oraz przebudujemy platformę internetowych zamówień e- Partner. Wdrażamy projekt SMS, który ma stanowić wsparcie w sprzedaży naszego asortymentu. Zależy nam przede wszystkim na zadowoleniu naszych klientów – tłumaczy.

 

Impreza była świetną okazją do zaprezentowania nowości na nowy sezon. – W związku z tym że nasza oferta jest najszerszą jeśli chodzi o środki ochrony roślin z roku na rok obserwujemy coraz większe zainteresowanie naszymi produktami – mówi Bartosz Gajewski,  przedstawiciel handlowy w firmie Sumin. – Do oferty zostanie wprowadzona m.in. maść ogrodnicza w sprayu – dodaje. Konferencja zakończyła się losowaniem nagrody specjalnej w postaci bonu podarunkowego marki APART.

 

REKLAMA